Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
24.10.2014 - 11:42
Galaxy on Fire – Alliances już na Google Play!

GOFA_Enter_the_Warzone_Loading_ScreenPopularna gra Galaxy on Fire™ - Alliances od Deep Silver FISHLABS miała dzisiaj swoją światową premierę na Google Play. Po trwającej dwa tygodnie fazie soft-launch w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii, flagowy tytuł hamburskiego studia jest już dostępny do pobrania na przeszło 5000 różnych urządzeniach z systemem Android. Gra jest darmowa i oferuje całkowicie dobrowolne mikropłatności.

Na App Store, gdzie Galaxy on Fire™ - Alliances jest dostępna od blisko roku, setki tysięcy graczy pobrały już aplikację, przyznając grze ocenę 4 z 5 gwiazdek. Dzięki przystępnej mechanice, cechom typowym dla produkcji AAA oraz hi-endowej grafice 3D i pełnej optymalizacji pod najnowsze tablety i smartfony, Galaxy on Fire™ stanowi obecnie punkt odniesienia dla mobilnych gier MMO osadzonych w kosmosie. Wersja gry dedykowana systemowi Android wspiera szeroką game popularnych urządzeń, w tym Samsung Galaxy Tab 1-3, Samsung Galaxy S2-S5, Asus Google Nexus 7, NVidia Shield czy HTC One i działa płynnie nawet na starszych urządzeniach wyposażonych w co najmniej 512 megabajtów pamięci RAM.

 

Grę Galaxy on Fire™ – Alliances można już pobrać za darmo z Google Play http://www.bit.ly/gofa-Android. Dodatkowe przedmioty oraz walutę można zakupić za pośrednictwem opcjonalnych mikropłatności. Gra w wersji na Android zawiera wszystkie aktualizacje znane posiadaczom iOS, aż do wersji 1.7.0. Najnowsza aktualizacja “Enter the Warzone” oznaczona numerem 1.8.0 zostanie wprowadzona po fazie testów.

 

GOFA_Enter_the_Warzone_Appicon

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik