Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
22.10.2014 - 09:14
Forge of Empires wkracza we Współczesność!

FoE-HalloweenLogoGracze Forge of Empires mogą już teraz wczuć się w nastrój Halloween dzięki gamie wydarzeń związanych z tym świętem. Dodatkową atrakcją będzie także pojawienie się nowej Ery Współczesnej w tej popularnej grze strategicznej. Nowe i potężne budynki można będzie wznosić już od środy 22. października. Pozostałe atrakcje potrwają do 5. listopada.

Najważniejsza z zapowiedzianych dzisiaj nowości – Współczesność w Forge of Empires – wprowadzi nowe budynki w stylistyce typowej dla dzisiejszej Azji. Każdy z wybudowanych obok siebie obiektów na wodzie pozwoli na stworzenie realistycznego i miłego dla oka kanału wodnego, przypominającego współczesną Wenecję! Część nowych budynków wojskowych zapewni dodatkowe bonusy dla armii, którymi można teraz kierować na nowej, pustynnej mapie kontynentu. To jednak nie wszystko – nowa aktualizacja to także nowe jednostki i nieznani wcześniej liderzy prowincji. W opublikowanym dzisiaj filmie game designer Peer Kroger wymienia wszystkie nowości, które trafią do gry wraz z epoką Współczesności.

Wspolczesnosc-Miasto

Kolejną nowością jest wydarzenie Halloween, w którym nowe zadania będzie przydzielał nie kto inny, jak sam Jack O’Lantern. To również on wręczy nagrody za pomyślnie ukończone questy. Wśród licznych nagród znajdą się m.in. dwa nowe portrety i budynek. Aby tradycji stało się zadość, na końcu na zwycięzców będzie też oczekiwać nawiedzony dom. Podczas związanego z Halloween wydarzenia, gracze będą mogli także rozwinąć swoje cmentarze.

Wspolczesnosc-FirmaKomputerowa

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta. Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie tworząc potężne klany i rywalizując z innymi graczami. Forge of Empires została nagrodzona jako Najlepsza Gra Przeglądarkowa 2013 roku w konkursie German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis). Poza wersją przeglądarkową, gra Forge of Empires jest także dostępna jako samodzielna aplikacja na iOS – wersja dla systemów Android pojawi się już wkrótce.

Wspolczesnosc-Dom

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    stół okrągły na jednej nodze stół okrągły hacienda nogi proste lub rustykalny z litego drewna sosnowy na w stylu wany do iany
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik