Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
09.10.2014 - 12:35
Premiera gry o Wrocławiu na targach Hall of Games 2014

Logo_Hall_of_gamesJuż 14-16 listopada w stolicy Dolnego Śląska odbędą się targi będące obowiązkowym punktem na mapie wydarzeń poświęconych światu gier komputerowych, video, a także klasycznych planszówek.

 

Przez 3 kolejne dni listopada na terenie wrocławskiej Hali Stulecia spotykać się będą najwięksi producenci, wydawcy i dystrybutorzy, jak również sympatycy branży growej. Dla uczestników przygotowano m.in. warsztaty i panele dyskusyjne, premiery oraz turnieje gier (np. League of Legends), tematyczne konkursy oraz prezentacje akcesoriów gamingowych i najnowszego oprogramowania.

 

Miłośników bardziej tradycyjnych atrakcji z pewnością zainteresuje zlot fanów gier planszowych. Nocne marki będą mogły wziąć udział w maratonie trailerów i filmów, a najmłodszym organizatorzy zaproponują specjalną strefę edukacyjną.

 

Jednym z wydarzeń podczas targów będzie prezentacja najnowszej gry poświęconej Wrocławiowi. Grę stworzyła firma TK Games, która zwyciężyła w konkursie ogłoszonym przez Biuro Festiwalowe Impart 2016. Projekt był częścią rywalizacji o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Gra o Wrocławiu 2014

Firma powstała z inicjatywy członków koła naukowego Politechniki Wrocławskiej, a sama gra ma charakter zręcznościowo-logiczny i jest podzielona na 10 osobnych misji, odsłaniających różne symbole Wrocławia. Jej głównym bohaterem jest mieszkaniec Europy, który pod wpływem historii o Skarbie Krasnali, wyrusza na poszukiwania właśnie do stolicy Dolnego Śląska... Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne tablety i smartfony z systemem Android.

 

Nad tym ważnym dla nas przedsięwzięciem pracuje 18 osób, w tym 7 programistów, 5 designerów-testerów, 5 grafików i 1 dźwiękowiec. Wszystkie misje są już grywalne, a projekt jest obecnie w fazie beta testów – podkreśla Piotr Sobolewski z TK Games. Premierowy pokaz gry odbędzie się na targach Hall of Games.

Gra o Wrocławiu screen

Miło nam też poinformować, że w ostatni weekend nieopodal Hali Stulecia na Wrocławskiej Fontannie zorganizowany został zapierający dech w piersiach teaserowy pokaz animacji, będący jednocześnie zapowiedzią Targów Gier Komputerowych Hall of Games.

 

Widowisko zrealizowano przy użyciu najnowocześniejszych technologii, w których połączono cyfrowe techniki animacji z laserowymi efektami przestrzennymi, grą świateł oraz tańczącymi strumieniami wody.

Relację z tego wydarzenia możecie obejrzeć tu: https://www.youtube.com/watch?v=Ui2yi6X5XG4

pokaz_fontanny

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik