Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
02.10.2014 - 13:24
InnoGames otwiera nowe studio deweloperskie i kontynuuje poszukiwania talentów

InnoGamesFirma InnoGames, odpowiadająca za tak popularne gry online, jak Plemiona czy Tribal Wars 2, już 1. stycznia otworzy nowe studio deweloperskie w Dusseldorfie, w którym zatrudnienie znajdzie 50 twórców gier.  Dynamiczny rozwój InnoGames jest związany z wyższym, niż zakładanym zyskiem z gier takich, jak Forge of Empires na iPad, którą pobrano aż 1,5 miliona razy w ciągu zaledwie trzech miesięcy od premiery. Za sukcesem InnoGames stoją w dużej mierze gracze z Polski. Jak pokazują najnowsze dane, blisko 13 milionów polskich graczy stanowi trzecią co do wielkości społeczność na świecie. Jedną z najpopularniejszych w Polsce gier InnoGames są Plemiona, w które zagrało aż 8 milionów rodaków.

 

„Dzięki Forge of Empires InnoGames zyskało miano studia tworzącego gry mobilne – sama wersja na iPada przynosi nam siedmiocyfrowe zyski. Mając tak silne podstawy, śmiało patrzymy w przyszłość i planujemy nasz dalszy rozwój.” – komentuje Armin Busen, CFO w Inno Games. Dodaje też, że przychód z produkcji mobilnych wzrósł o 500% w porównaniu do 2013 roku.

 

Hendrik Klindworth, założyciel i CEO InnoGames podkreśla z kolei znaczenie utalentowanych twórców: „Do dalszego rozwoju potrzebujemy utalentowanych pracowników we wszystkich naszych działach. Znalezienie ich w samym Hamburgu, gdzie znajduje się nasza siedziba, stanowi coraz większe wyzwanie. Dusseldorf to obiecujące miasto, które ma wiele do zaoferowania jeśli chodzi o rynek pracy.” Kindworth podkreśla, że główna siedziba firmy zawsze będzie mieściła się w Hamburgu i że również pierwsze studio będzie kontynuowało rekrutacje.

 

Obok mobilnej wersji Forge of Empires, za optymizm InnoGames odpowiada również Tribal Wars 2 (następca słynnych Plemion) – kolejna cross-platformowa gra studia, której przeglądarkowa wersja jest już dostępna dla wszystkich w języku polskim, w trybie otwartej bety. Wersje mobilne Tribal Wars 2 zadebiutują bliżej końca roku na platformach iOS oraz Android.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    stojak na zegarki stojaki i ekspozytory na zegarki - ekspozytory solarne, plexi - oferta detaliczna oraz hurtowa bosti.pl oraz chmarket.pl
    chmarket.pl
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik