Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
29.09.2014 - 12:04
Razer Synapse Stats & Heatmaps - nowe program do analizy umiejętności gry

razer-logo-blackFirma Razer™, światowy lider w dziedzinie urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, zaprezentowała dzisiaj Razer Synapse: Stats & Heatmaps - nową opcjonalną funkcję oprogramowania Razer Synapse, która od dzisiaj jest dostępna w trybie Open Beta. Program pozwoli użytkownikom przeanalizować dane związane z wykorzystywaniem klawiatury i myszki w interakcji z ulubionymi grami - tym samym umożliwi pracę nad zwiększeniem wydajności w grach.

 

Starcraft II Mouse Movement

Nowa funkcja Stats & Heatmaps jest dostępna z poziomu Razer Synapse, gamingowej aplikacji do zarządzania i przechowywania osobistych ustawień w chmurze. Razer jest znany z pionierskiej technologii stosowanej zarówno  urządzeniach, jak i oprogramowaniu. Dodatek Stats & Heatmaps jest najlepszym przykładem zaawansowanej integracji urządzeń i oprogramowania. Dostępna całkowicie za darmo, jako opcjonalne rozszerzenie, nowa aplikacja przeanalizuje kliknięcia, wykorzystanie klawiszy, dystans przebyty przez mysz i wiele, wiele więcej.

Starcraft II Keystrokes

Zebrane informacje są prezentowane jako podstawowe dane lub jako nakładka na wykonanym zrzucie ekranu. W tym trybie gracze zobaczą „hot spoty”, dzięki czemu łatwo przeanalizują swoje zwyczaje i zwiększą wydajność posługując się urządzeniami Razera. Zrzuty ekranu wzbogacone o kluczowe informacje można łatwo udostępnić na Facebooku czy na Twitterze bezpośrednio z poziomu aplikacji.

 

„Nowy dodatek to fajny i oryginalny sposób, w jaki oferujemy dodatkową wartość osobom, które zakupiły już jeden z naszych wiodących produktów.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Zebrane informacje posłużą do wielu poprawek: od optymalizacji definicji klawiszy i wykorzystania mini-mapy, aż po wybór podkładki pod mysz i do korekcji ustawień DPI. Poza wieloma zastosowaniami u graczy, z nowych opcji mogą skorzystać także deweloperzy, podczas projektowania interfejsów swoich gier. Liczymy, że miliony aktywnych graczy pomogą nam rozwinąć i testować nowe funkcje.”

Starcraft II Mouseclicks

Dodatkowe funkcjonalności Razer Stats & Heatmaps, w tym analiza akcji na minutę, zostaną udostępnione już wkrótce. Pobierz nowy dodatek za darmo na: www.razerzone.com/synapse/stats. W trybie Open Beta kompatybilność ze wszystkimi grami nie jest jeszcze gwarantowana. Użytkownicy są zapraszani do zgłaszania swoich opinii za pośrednictwem systemu feedbacku w Razer Synapse.

 

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu Razer, z którego każdego dnia korzystają miliony graczy
na całym świecie: www.razerzone.com/software.

 

Cechy Razer Synapse 2.0

  • Zapisywanie i synchronizacja osobistych ustawień w chmurze
  • Nieskończona liczba profili
  • Komunikacja pomiędzy urządzeniami
  • Dostosowanie ustawień do powierzchni (dla myszek)
  • Łatwe zarządzanie gwarancjami
  • Analiza i statystyki rozgrywki
  • Analiza ruchów, kliknięć i wykorzystania klawiatury dla zwiększenia wydajności w grach

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik