Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
21.09.2014 - 19:58
Gra Wasteland 2 zintegrowana z Razer Surround

Wasteland 2 & Razer SurroundFirma Razer™, światowy lider w dziedzinie urządzeń oraz oprogramowania dla graczy wspólnie ze studiem deweloperskim inXile™, twórcami Wasteland™ oraz The Bard’s Tale™, poinformowała o współpracy, na mocy której debiutująca dzisiaj gra Wasteland 2™ zostanie zintegrowana z Razer Surround.


Razer Surround to darmowa aplikacja, która pozwala graczom doświadczać zaawansowanego, wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 w każdym modelu stereofonicznych słuchawek. Dzięki najnowszej technologii, algorytmy zastosowane w Razer Surround umożliwiają stworzenie niesamowitego środowiska dźwiękowego, którego charakterystykę można dostosować do własnych potrzeb za pomocą wielu opcji konfiguracyjnych. Aby wykorzystać możliwości ofertowane przez integrację aplikacji z Wasteland 2 gracze nie muszą się rejestrować, czy dokonywać dodatkowej instalacji.


„Zawsze byłem wielkim fanem Wasteland, więc współpraca z gigantem branży gier, jakim jest Brian Fargo, jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca.” – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Dzięki Razer Surround z Wasteland 2 będą mogli w pełni cieszyć się nawet ci gracze, którzy nie posiadają pełnego zestawu do dźwięku przestrzennego.”

Wasteland 2 & Razer Surround

Brian Fargo, założyciel studia inXile, komentuje: „Obserwowałem jak Razer i Min rosną do rangi tytanów branży gier, więc kiedy tylko pojawiła się okazja do współpracy, zrobiłem to z przyjemnością. Razer Surround wspaniale stymuluje zmysł słuchu i pozwoli naszym graczom znacznie lepiej wczuć się w post-apokaliptyczny świat Wasteland 2.”


Brian Fargo oraz inXile planują także integrację Razer SDK, w tym ogłoszony niedawno Chroma SDK, który umożliwi inteligentne sterowanie podświetleniem klawiatur, myszek i headsetów z linii Razer Chroma.


Studio inXile uczestniczy w programie Razer Indie Development Program, którego celem jest wspieranie niezależnych twórców poprzez udostępnianie urządzeń oraz dostępu do SDK. Więcej informacji o Programie można znaleźć pod adresem:

http://developer.razerzone.com

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik