Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
17.09.2014 - 11:53
Star Stable – prawdziwa gra komputerowa dla dziewczynek wkracza do Polski

logoStar Stable (https://www.starstable.com/pl/) to wyjątkowa gra MMORPG, która posiada już ponad 3 miliony zarejestrowanych użytkowników na całym świecie i jest jedną z najpopularniejszych gier online poświęconym koniom. Przy tym jest to też jedna z niewielu prawdziwych gier komputerowych, przeznaczonych dla dziewczynek.


„Od swojej premiery Star Stable zebrało wokół siebie niesamowicie zróżnicowaną społeczność graczy, która inspiruje nas do ciągłego ulepszania rozgrywki”, mówi Malin Gustavsson, product manager gry. „Naszym głównym odbiorcą są dziewczynki między 9 i 16 rokiem życia: grupa demograficzna bardzo rzadko spotykana w przemyśle gier komputerowych (a której potrzeby są z reguły pomijane). Najlepszym potwierdzeniem jakości Star Stable jest nasza oddana społeczność graczy.”

Star_Stable02

Gra została stworzona przez szwedzkie studio PIXEL TALES AB i szybko stała się międzynarodową platformą komunikacji dla graczy z ponad 180 krajów. Dostępna jest w 11 wersjach językowych, także w polskiej. Gracze Star Stable odkrywają powoli świat gry w bezpiecznym środowisku, ponieważ gra nie zawiera żadnych elementów przemocy, a także jest uważnie monitorowana pod kątem niewłaściwych zachowań.


Star Stable odnotowało ośmiokrotny wzrost przychodów między 2012 i 2013 rokiem. Gra stała się ogromnym sukcesem dzięki oddanym użytkownikom i społeczności skupionej wokół gry.

Star_Stable01

W myśl prowadzenia żywego świata MMO content  Star Stable jest uaktualniany co tydzień nowymi questami i wydarzeniami w grze. Fani gry są pełni entuzjazmu i wyobraźni. Chętnie dzielą się między sobą informacjami i wskazówkami na temat gry: każdego tygodnia na platformie YouTube pojawia się ponad 2000 nowych filmików związanych z grą, a stworzonych przez samych graczy. W sieci pojawia się także równie wiele blogów, w których użytkowniczki opisują swoje przygody, a także dzielą się radami oraz własnymi odkryciami z innymi dziewczynkami.


Twórcy Star Stable wpletli w standardową rozgrywkę MMO elementy edukacyjne, polegające na odpowiedzialnym traktowaniu żywych stworzeń. W świecie gry jeźdźców łączy z wierzchowcami niespotykana więź – gracze opiekują się swoją stadniną, muszą dbać o to by konie nie były głodne, spragnione czy zmęczone. Koń nie jest traktowany w świecie gry jako przedmiot czy dekoracja, to żywy uczestnik przygody, który posiada swoje potrzeby.


Aby móc grać w Star Stable wystarczy pobrać klienta gry ze strony internetowej. Gra jest dostępna na komputery PC i Mac. Płatności w grze nie są obowiązkowe, a gra jest w pełni darmowa do 4. poziomu postaci (z 15. obecnie dostępnych). Obok tradycyjnych opcji abonamentowych, możliwy jest również zakup samej waluty.


Więcej informacji o Star Stable, oraz klienta gry w polskiej wersji językowej można pobrać z oficjalnej strony gry pod adresem  http://www.starstable.com/pl/.

Star_Stable03

Materiały video:

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik