Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
12.09.2014 - 10:02
InnoGames publikuje nowy film prezentujący gameplay z Rising Generals

Logo_Rising_GeneralsFirma InnoGames opublikowała nowy gameplay ze swojej nadchodzącej cross-platformowej  strategii Rising Generals. W filmie zaprezentowano przede wszystkim nowoczesną mechanikę gry. W przeciwieństwie do innych strategii MMO jest ona oparta na systemie cooldown.


Jego zastosowanie spowodowało, że gracz może skutecznie kontrolować wszystkie wydarzenia na polu bitwy, nawet w przypadku krótkich rozgrywek. Taktycznej głębi grze Rising Generals dodaje rozbudowany system szpiegowania oraz ponad 20 typów jednostek funkcjonujących w systemie kamień-papier-nożyce. Opublikowane właśnie wideo prezentuje najciekawsze akcje związane z tymi elementami i pokazuje ich zastosowanie. W Rising Generals istnieje możliwość wykorzystania jednego konta gracza na wielu platformach: w przeglądarkach internetowych, na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Przeglądarkowa wersja gry weszła właśnie w fazę zamkniętej bety - wszyscy gracze, którzy otrzymali klucz mogą już rejestrować się pod adresem beta.risinggenerals.com.   

Rising_Generals_Base

W Rising Generals gracz dowodzi wojskową bazą, a jego zadaniem jest jej szybkie rozbudowanie i wyposażenie w odpowiednie oddziały. Celem jest obrona przed wrogo nastawionymi sąsiadami. Wynalezione w trakcie rozbudowy technologie, jak również jednostki oficerów, dostarczają pomocnych bonusów i profitów. Skoncentrowana na szybkich, bezpośrednich pojedynkach Rising Generals to gra, która toczy się w znacznie szybszym tempie niż inne strategie online. Animacje 3D w czasie rzeczywistym powodują, że każdy pojedynek jest unikalny, a dostęp do więcej niż 20 jednostek daje graczowi mnóstwo możliwości taktycznych.

 iPhone5_screen2

W produkcji Rising Generals, firmę InnoGames wspierał legendarny Bruce Shelley, znany ze swej pracy nad kultowymi seriami gier Civilization i Age of Empires. Shelley pracował kilka miesięcy wraz z zespołem InnoGames w Hamburgu.


Film można obejrzeć tutaj lub ściągnąć stąd.

 iPhone5_screen1

Firma InnoGames, posiadająca około 130 milionów zarejestrowanych użytkowników jest jednym z największych, światowych producentów i dostawców gier online. Aktualnie w biurze znajdującym się w Hamburgu pracuje ponad 350 profesjonalistów z 25 krajów. InnoGames jest znana z takich gier odnoszących międzynarodowe sukcesy jak Tribal WarsGrepolis czy Forge of Empires.

iPadAir_screen1

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik