Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
03.09.2014 - 11:32
Premiera Warframe na Xbox One, wiodąca gra Free-to-Play trafiła na ID@Xbox

Warframe-LogoFirmaDigital Extremes ogłosiła dzisiaj, że Warframe - jedna z najpopularniejszych gier Free-to-Play, znana z jakości dostępnej dotąd tylko w grach AAA – zadebiutowała dzisiaj na konsoli Xbox One. Warframe to także pierwsza gra dystrybuowana przez platformę ID@Xbox, która umożliwia twórcom gier niezależnych samodzielne wydawanie gier na najnowszej konsoli  Microsoft.

 Akcja gry Warframe została osadzona w uniwersum science-fiction, gdzie każdy może stawić czoła wyzwaniom czekającym na niego w Układzie Słonecznym i postarać się do perfekcji opanować możliwości tytułowych Warframe - potężnych pancerzy bojowych.  „Warframe to dzieło zrodzone z miłości  naszego zespołu deweloperskiego” - powiedział Steve Sinclair, dyrektor kreatywny w Digital Extremes. „Wierzyliśmy w nasz projekt nawet wtedy, gdy nikt inny nie podzielał naszego entuzjazmu. Tak dobre przyjęcie Warframe przez społeczność graczy, było dla nas ogromną satysfakcją. Teraz, dzięki premierze gry na konsoli Xbox One możemy jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.”

 Player_Ship_2_Xbox

Warframe to sieciowa gra akcji, często opisywana jako „lekkie MMO”. Zadaniem czteroosobowych grupy graczy jest stawienie czoła frakcji Grineer, która zagraża całemu Układowi Słonecznemu. Poprzez wypełnianie kolejnych misji, gracze mogą rozwijać umiejętności swoich Warframe'ów i zdobywać nowy, coraz potężniejszy sprzęt bojowy. Gracze wcielają się w postaci wojowników Tenno, przebudzonych z wielowiekowego snu. Uzbrojeni w egzoszkielety, których tylko oni mogą używać, stają do walki o bezpieczeństwo otaczającego ich wszechświata.

 

Warframe kładzie ogromny nacisk na grę zespołową i klanową jedność, a wbudowane w Xbox One narzędzia do komunikacji doskonale wspierają takie interakcje. Możliwość zapisywania własnej rozgrywki pozwoli graczom na upamiętnienie ich największych sukcesów w grze i podzielenie się nimi z przyjaciółmi. Funkcja drugiego ekranu, wprowadzona przez SmartGlass, zostanie wykorzystana w aplikacji Warframe Nexus dedykowanej urządzeniom mobilnym z systemem iOS, Android i Windows. Umożliwi ona śledzenie ważnych wydarzeń z uniwersum gry, a także pozwoli zgłębić historię świata przedstawionego w Warframe, dzięki czemu gra stanie się jeszcze bardziej wciągająca.

Zephyr_Xbox

Więcej informacji na temat gry na: https://warframe.com/pl/game

 

Pobierz Warframe na Xbox One za darmo: http://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Warframe/858b4e77-ffa8-474a-8743-04f6f6e736c8

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik