Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
10.06.2014 - 15:04
Warframe trafi na konsolę Xbox One już w 2014 roku

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, w czasie trwających targów E3 poinformował, iż jego odnosząca liczne sukcesy gra trafi wkrótce na nową platformę – Xbox One. Premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Warframe będzie jednym z pierwszych tytułów wydanych poprzez ID@Xbox – platformę umożliwiającą niezależnym developerem samodzielne wydawanie gier przeznaczonych na konsolę Xbox One. Produkcja będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy abonamentu Gold. Z tej okazji przygotowano specjalny zwiastun, prezentujący bogactwo rozgrywki tej trzecioosobowej gry akcji.

Film można obejrzeć pod adresem http://youtu.be/ENWqgG3kaiM.

Wydanie Warframe na Xbox One było dla nas oczywistym krokiem w rozwoju gry.” powiedział Steve Sinclair, creative director w Digital Extremes.  „Nasi gracze pytali o Warframe od pierwszych dni po debiucie konsoli. Teraz, dzięki programowi ID@Xbox, możemy spełnić ich prośby. Pełna swoboda przy developmencie i wydawaniu gry na naszych warunkach jest dla nas prawdziwą definicją niezależności. Warframe od początku był tworzony przez nasz zespół z pasją, a teraz dzięki możliwościom cyfrowej dystrybucji, możemy zaangażować w ten proces także graczy.” 

W Warframe gracze wcielają się w wybudzonych ze snu wojowników Tenno, których rzucono w wir galaktycznej wojny. Do ich dyspozycji oddano starożytne pancerze, których obsługa znana jest tylko Tenno. Do każdego pancerza przypisano niesamowite umiejętności i moce o charakterze zarówno ofensywnym, jaki i defensywnym. Ich właściwe wykorzystanie wymaga jednak niezwykłej wprawy i opanowania. Gracze mogą dołączyć do walki indywidualnie lub w czteroosobowych grupach, wspólnie wykonując misje i rajdy, w czasie których zdobywają ulepszenia do swoich pancerzy i broni.

Opisywany często, jako MMO z rozbudowaną kooperacją i systemem klanowym, Warframe w pełni wykorzysta społecznościowe funkcje Xbox One. Już od samego początku gracze będą mieli możliwość nagrywania swoich najbardziej epickich chwil w grze i dzielenia się nimi ze znajomymi. Dla osób lubiących się pochwalić przed społecznością graczy nie zabraknie także systemu osiągnięć i rozbudowanych statystyk bohatera. Funkcja second screen oferowana przez Xbox One SmartGlass zostanie wykorzystana w Warframe Nexus, dostępnej na Windows Phone, iOS oraz Android. Aplikacja oferuje dostęp w czasie rzeczywistym do informacji z gry, a także umożliwia natychmiastowy wgląd do Codexu, w którym znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące świata, pancerzy i broni. Dzięki temu gracz może jeszcze lepiej przygotować się do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom.

Warframe jest obecnie dostępny za darmo na PC i PS4. Więcej informacji o wersji Xbox One zostanie ujawnionych w nadchodzących miesiącach.

Więcej o Warframe na: www.warframe.com.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik