Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
19.05.2014 - 13:26
Sprawdź swoją znajomość historii dzięki Był sobie człowiek – nowej grze DICE+ dostępnej na tablety

Firma Game Technologies, twórca DICE+, interaktywnej kostki i nowoczesnych gier na tablety, poinformowała o premierze nowej gry edukacyjnej – Był sobie człowiek – która od dzisiaj jest dostępna dla klientów sieci T-Mobile, oraz dla użytkowników tabletów z systemem Android.

 

Był sobie człowiek to wspaniała przygoda z historią! Wraz z bohaterami popularnego serialu animowanego wyruszamy śladami ludzkości od czasów starożytnych do współczesności. Celem gry jest wykonywanie zadań nawiązujących do najważniejszych postaci i wydarzeń historycznych. W rozwiązywaniu zagadek przeszłości pomoże graczom sympatyczny Mistrz oraz jego przyjaciele. Na zawodników czeka 36 zróżnicowanych zadań – zwycięzcą zostaje osoba, która jako pierwsza wykona wyznaczone cele. Jednak inni gracze, dzięki zdobywanym wspomagaczom, mogą pokrzyżować szyki swoim adwersarzom, albo też pomóc sobie samym w drodze do wygranej. W grze Był sobie człowiek umieszczono 529 pytań obejmujących swoim zakresem cztery epoki historyczne: starożytność, średniowiecze, erę nowożytną, współczesność. Unikatowość zabawy zapewnia losowo generowana mapa. Dzięki temu każda rozgrywka przebiega zupełnie inaczej.

 

Gra jest świetnym narzędziem edukacyjnym dla młodzieży i dorosłych. W sympatyczny i przystępny sposób pozwala sprawdzić wiedzę historyczną oraz przekazać wiele faktów dotyczących dziejów ludzkości na przestrzeni wieków.

 

“Był sobie człowiek wskazuje kierunek, w jakim powinna iść metodyka nauczania. Wiedza przekazywana w trakcie zabawy jest łatwiej zapamiętywana i nie kojarzy się dzieciom i młodzieży z nudnym zakuwaniem z podręczników. Dodatkową korzyścią jest możliwość wspólnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi. W obecnych czasach, taka forma aktywności jest nie do przecenienia.” – powiedział Krzysztof Papliński, odpowiedzialny za rozwój gier w Game Technologies.

 

Był sobie człowiek                                                                                                                 

  • Edukacyjna gra planszowa dla młodzieży i dorosłych oparta na znanym serialu animowanym
  • Losowo generowana mapa zapewnia za każdym razem zróżnicowaną rozgrywkę
  • 529 pytań obejmujących cztery epoki historyczne: starożytność, średniowiecze, erę nowożytną, XX wiek
  • 36 różnych zadań do wykonania
  • Wykorzystuje możliwości kostki DICE+

 

Gra Był sobie człowiek jest obecnie dostępna na wszystkich tabletach Samsung Galaxy Tab 3, kupionych w specjalnej promocji dla klientów sieci T-Mobile. Użytkownicy, którzy posiadają już tablet z systemem Android, mogą ją pobrać ze sklepu Google Play. W nadchodzących tygodniach planowana jest również premiera na platformie iOS.

 

DICE+ to nowa wizja gier na tablety. Ściągnij aplikację DICE+ Games na swoje urządzenie, weź do ręki kostkę DICE+, rzuć nią i zanurz się w zabawie ze swoją rodziną i znajomymi. Setki godzin wspaniałej rozrywki są na wyciągnięcie twojej ręki! DICE+ łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnych gier planszowych oraz interaktywnych gier tabletowych, wznosząc je na zupełnie nowy poziom wspólnej

rozrywki. O tym jak dużo zabawy może dostarczyć DICE+ można się przekonać oglądając reklamę telewizyjną https://www.youtube.com/watch?v=xDuq6hAtgFE .

 

Gry DICE+ można pobrać poprzez aplikacje DICE+ Games dostępną w Google Play oraz AppStore.

 

Więcej informacji o kostce DICE+ można znaleźć na stronie http://dicepl.us.

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik