Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
31.03.2014 - 12:20
Warframe świętuje swoje pierwsze urodziny!

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, opublikowała dzisiaj urodzinową infografikę, podsumowującą dwanaście miesięcy, które minęły od uruchomienia gry. Można na niej znaleźć zestawienie informacji poświęconych osiągnięciom graczy, których na obydwu platformach jest już prawie 8 000 000. Z okazji  urodzin przygotowano też specjalny prezent dla wszystkich graczy, którzy zalogują się do gry do 2. kwietnia.

 

W marcu 2013 roku Warframe wszedł w fazę otwartej bety na platformie PC z liczbą 332 000 zarejestrowanych graczy. Rok później w rolę Tenno na PC i PS4 wcieliło się już ponad 7 800 000 graczy z całego świata! Co więcej, gra jest obecnie drugą, najchętniej ściąganą aplikacją na najnowszej konsoli Sony.

 

Więcej informacji i statystyk podsumowujących pierwszy rok działania gry, można znaleźć na oficjalnej infografice pod adresem http://imgur.com/Fy19OKW.

 

Z okazji urodzin developer przygotował prezent dla wszystkich osób, które poprzez swój udział grze pomogły Warframe osiągnąć swój obecny kształt. Jest nim szybkostrzelny, z niewielkim odrzutem pistolet DEX FURIS w specjalnym urodzinowym wydaniu, zawierającym skórkę Lotus. Dodatkowo został  wyposażony w slot na broń oraz naładowany catalystem. Aby otrzymać prezent podczas gry na platformie PC wystarczy zalogować się do gry nie później niż o godzinie 23:59 2. kwietnia. Broń zostanie dostarczona poprzez specjalną wiadomość, którą gracze znajdą w swojej skrzynce odbiorczej.

 

To jednak nie koniec atrakcji! Z okazji urodzin dla graczy przygotowano także specjalną skórkę Proto-Armor do pancerza Excalibur (dostępna jedynie przez ograniczony czas). Jej korzeni należy szukać w przeszłości wojowników Tenno, którzy badając swoją przeszłość  natrafili na prototypy pancerzy - być może nawet starszych niż imperium Orokin. Skórkę można zakupić  w sklepie, jednak oferta jest ograniczona – czas na to gracze mają jedynie do 23:59 2. kwietnia.

 

Gracze z wersji PS4 otrzymają swoją nagrodę oraz dostęp do elitarnej skórki pancerza przy najbliższej aktualizacji gry.

 

Więcej o Warframe na: www.warframe.com.

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    adidas Training Hardware Sprzęt do siłowni domowej Profesjonalna siłownia w domu, niezbędny sprzęt i akcesoria. Skontaktuj się z nami - fachowo doradzimy. Wyłączny dystrybutor w Polsce.
    treningsilowy.pl
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik