Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
26.03.2014 - 12:31
Tethra’s Doom – Warframe na PS4 wzbogacił się o kolejną aktualizacje

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, poinformowała o premierze kolejnej aktualizacji przeznaczonej dla konsoli PS4. Nosi ona nazwę Tethra’s Doom i wprowadza do gry szereg zmian, dzięki którym gracze będą mogli czerpać jeszcze więcej przyjemności z rozgrywki.

 

 

W odpowiedzi na prośby wielu osób, do gry trafiła premiowa wersja jednego z najbardziej popularnych pancerzy – Rhino Prime. Od teraz wszyscy gracze mogą stworzyć ten sprzęt w swoim Dojo lub też zakupić go razem z pakietem broni i akcesoriów premium poprzez usługę Prime Access.

W aktualizacji znalazły się również składniki, które ucieszą wszystkich fanów poszukujących nowych wyzwań.  Do gry dodano nowy tryb Hijack oraz nowe lokacje Grineer Shipyard.  Oba elementy zostały wykorzystane w evencie Tethra’s Doom, w którym gracze, łącząc swe siły, spróbują powstrzymać złowrogiego Kanclerza Vay Heka przed zawładnięciem flotą Fomorian i zdominowaniem układu słonecznego.

 

Poniżej przedstawiono szczegółową listę nowości w najnowszej aktualizacji:

 

NOWY PANCERZ – RHINO PRIME

Ten całkowicie nowy i wykończony złotem pancerz doda swojemu nosicielowi siły i hartu ducha niezbędnych do pokonania wszystkich wrogów. Doskonałym uzupełnienem tego sprzętu są elitarne bronie i akcesoria premium, dostępne poprzez usługę Prime Acess w sklepie PSN Store, która została uruchomiona 26 marca.

 

NOWE LOKACJE – GRINNER SHIPYARD

Rzęsisty deszcz, błyskawice, ogromne maszyny i niebezpieczne wodospady! To wszystko czeka od teraz na graczy w stoczni Grinnerów!

 

NOWY TRYB GRY – HIJACK

W trybie Hijack gracze muszą znaleźć formoriańskie ogniwo zasilające, a następnie uwolnić je i bezpiecznie odtransportować do punktu ewakuacji. Nie będzie to łatwe, gdyż na drodze staną im hordy przeciwników gotowych do walki na śmierć i życie!

 

NOWY EVENT – TETHRA’S DOOM

W czasie eventu gracze mają za zadanie pokrzyżować plany Kanclerza Van Heka. Rozpoczął on pracę nad odbudową formeriańskiej floty, dzięki której zamierza przejąć władzę nad cały systemem. Tysiące statków bojowych jest już w produkcji i tylko połączone siły Tenno mogą zrzucić im wyzwanie w walce, w której stawką jest los całego układu słonecznego! Bohaterowie, którym się to uda zostaną oczywiście sowicie wynagrodzeni specjalnymi schematami, umożliwiającymi, po deszyfracji, odblokowanie kolejnej, nowej lokacji.

 

OFICJALNY SKLEP WARFRAME

Dzisiaj wystartował także oficjalny internetowy sklep Warframe, w którym wszyscy mogą zaopatrzyć się w ubrania I gadżety związane z grą. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu pod adresem http://store.warframe.com !

Materiały graficzne związane z aktualizacją można pobrać pod adresem https://mega.co.nz/#F!gxMRHACQ!LDS2TdSgifUxnlwCNXWDkA .

Więcej o Warframe na: www.warframe.com.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik