Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
04.03.2014 - 08:53
Warframe na konsoli PS4 wzbogacił się o aktualizację Update:12 Zephyr Rises

Firma Digital Extremes, deweloper i wydawca Warframe, poinformowała o premierze konsolowej aktualizacji Update 12: Zephyr Rises, która trafiła na serwery gry na platformie PS4. Dzięki niej gracze otrzymali do swojej dyspozycji nowy pancerz Zephyr, event Save Daro, dodatkowy tryb gry Interception, nowe bronie oraz mnóstwo innej zawartości. Z tej okazji firma poinformowała również, iż Warframe jest jedną z najpopularniejszych gier F2P na konsoli PS4. W zaledwie 4 miesiące od startu, gra przyciągnęła już ponad 1 500 000 graczy!

 

Więcej o aktualizacji Update 12: Zephyr Rises można dowiedzieć się z filmu, który przygotowali developerzy gry. Można go zobaczyć (w wersji angielskiej) pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=TQnoRneRCZU .

 

Poniżej znajduję się szczegółowa lista nowych rzeczy, które znalazły się w aktualizacji:

 

NOWY PANCERZ – ZEPHYR

Specjalnością pancerza ZEPHYR są ataki z powietrza, które w połączeniu z niesamowitą mobilnością, umożliwiają zdominowanie pola walki szybkimi uderzeniami z góry. Budowę pancerza można rozpocząć w nowym laboratorium badawczym Tenno w klanowym Dojo.

Pancerz Zephyr w akcji: http://www.youtube.com/watch?v=KurbStEIqrQ

 

NOWY EVENT – SAVE DARVO

Misja „The Ties That Bind Alert” pozwala graczom na połączenie swoich sił w celu uratowania po raz kolejny niesławnego Darvo. Udział w akcji rozpocznie się po wybraniu alertu, który pojawi się w grze. Następnie gracze powinni podążać za instrukcjami Darvo.

 

NOWY TRYB GRY – INTERCEPTION

Nowy tryb gry pozwala graczom podjąć próbę przejęcia międzyplanetarnego komunikatu, wysyłanego przez 4 nadajniki umieszczone na mapie. Im więcej nadajników zostanie przejętych i utrzymanych, tym szybciej można zdekodować zaszyfrowany komunikat. Nie jest to jednak łatwe, gdyż gracze muszą powstrzymać przeciwników, których żołnierze pragną zrealizować podobne cele. Gra kończy się, w momencie, gdy jedna ze stron odszyfruje tajną wiadomość.

 

NOWE BRONIE

Do gry dodany został szereg nowych broni, w tym Phage Shotgun, Jat Kittag Jet Powered Polearm, Dual Cestra Sidearms oraz Akstiletto Dual UZI.

 

NOWE LOKACJE

Zasięg Lasów został rozszerzony, obejmując teraz całą Ziemię.  

 

GRUPOWANIE MODÓW

Zebrane w Arsenale Mody będą obecnie grupowane, dzięki czemu łatwiejszym stanie się zarządzanie zduplikowanymi egzemplarzami.

 

NOWE LABORATORIUM TENNO

Nowe laboratorium badawcze Tenno umożliwi graczom konstruowanie pancerzy w zupełnie nowy sposób, poprzez klanowe Dojo.

 

NOWY INTERFEJS GRACZA (HUD)

Do gry został wprowadzony nowy, odświeżony interfejs gracza (HUD), który pozwali na jeszcze prostszą i przyjemniejszą rozgrywkę.

 

ALTERNATYWNY HEŁM

Dzięki alternatywnemu hełmowi Oryx, pancerz Paladin zyskał nowy, jeszcze ciekawszy wygląd.

 

NOWE SKÓRKI

Dzięki nowej paczce skórek “Immortal Skins” można spersonalizować swój pancerz, czyniąc go jeszcze bardziej unikalnym.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik