Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
23.12.2013 - 10:59
Lodowa Apokalipsa w Nemexii – zdobądź epickie przedmioty za darmo!

Firma XS Software poinformowała o wprowadzeniu aktualizacji do swojej popularnej gry strategicznej osadzonej w kosmosie. Aż do 10. stycznia gracze mają szansę na zdobycie legendarnych przedmiotów, dekoracji oraz innych przydatnych gadżetów całkowicie za darmo. Gra Nemexia jest dostępna pod adresem: www.nemexia.pl.

 

Lodowa Apokalipsa wprowadza do gry bloki kosmicznego lodu, które można zdobyć na rozmaite sposoby: od odnalezienia ich podczas zbierania surowców, przez  atakowanie Renegatów aż po grabież na innych graczach. Bloki występują w trzech rozmiarach – im większy, tym cenniejszy. Zdobyte bryły można wymieniać na standardowy ekwipunek dostępny w grze, lub na potężne i niedostępne w inny sposób przedmioty, m.in. na legendarny ekwipunek admirała czy unikalny skin „Lodowy Gigant”.

 

Dowiedz się więcej o Nemexii na www.nemexia.pl.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik