Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
23.12.2013 - 10:58
ESGNTV startuje z programem „Fight Night”

eSports Global Network (ESGN) ogłosiła, iż ESGNTV – jej internetowa platforma nadawcza – już niedługo zadebiutuje ze swoim programem „Fight Night”, pierwszym z całej serii oryginalnych i dedykowanych produkcji, w której zawodowi gracze będą stawać w szranki w najpopularniejszych obecnie grach sieciowych.

 
Program zostanie wyemitowany już 6. stycznia. „Fight Night“ jest tworzony dla fanów eSportu, poprzez ludzi bezpośrednio zaangażowanych w to środowisko. Dan „Artosis” Stemkoski, który spędził lata na profesjonalnym graniu i komentowaniu zawodów, nie tylko weźmie udział w wydarzeniu, ale także pomagał przy rozwijaniu koncepcji programu.


Inni zawodnicy i komentatorzy eSportowi, którzy wezmą udział to między innymi profesjonalnie gracze Hearthstone – Cong „StrifeCro” Shu, Jeffrey „Trump” Shih, oraz Octavian „Kripparrian” Morosan. W pierwszej odsłonie programu pojawią się też zawodowi gracze StarCraft II, w osobach Manuela „Grubby” Schenkhuizena, Jeonga „MVP” Jong Hyeona oraz Lima „NesTea” Jae Duka. W kolejnych wydaniach można spodziewać się graczy Street Fighter, Sun Woo „Infiltration” Lee, Hajime „Tokido“ Taniguchi oraz Ryana „gootecks” Gutierreza.

 
„ESGN jest zbyt dobre, aby mogło się nie udać” powiedział Dan “Artosis” Stemkoski. “Ta produkcja jest niesamowita, a wszyscy zaangażowani w nią ludzie pracują bardzo ciężko, realizując swoje świetne pomysły i autorską zawartość. To właśnie odróżnia ESGN, powstające tu rzeczy są oryginalne i dlatego czuję, że to będzie coś fantastycznego.”

 
„Włożono w wiele wysiłku w to, aby warunki do realizacji były tak dobre, jak to tylko możliwe” powiedział Manuel “Grubby” Schenkhuizen. „Na szczególną uwagę zasługuje sposób traktowania graczy, oraz niesamowite studio światowej klasy, co robi ogromne wrażenie.”

 

„Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Fight Night zadebiutuje już w styczniu“ powiedział Morgan Stone, szef produkcji ESGNTV oraz wcześniejszy producent w ESPN. „Niesamowitym przeżyciem było zgromadzenie tych wszystkich zawodowych graczy, aby wsparli produkcję programu. Fight Night jest czymś, co powinien zobaczyć każdy fan eSportu i gry Hearthstone na świecie!“

 
„Fight Night” będzie trwał od 60 do 90 minut i będzie pierwszym eSportowym show wyprodukowanym w jakości dotychczas zarezerwowanej dla największych kanałów normalnej telewizji. Program będzie nadawany za darmo dla widzów na całym świecie, wprost z ogromnego studia ESGNTV ulokowanego w Babelsbergu w Niemczech, poprzez platformy Twitch, YouTube, AzubuTV, Dailymotion oraz ESGNTV.com.

 

Zajawka pierwszego wydania „Fight Night“ pojawi się na oficjalnym kanale ESGNTV w serwisie YouTube krótko przed świętami.

ESGN
ESGNTV (Beta)
Facebook ESGN
Youtube

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik