Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
12.12.2013 - 13:37
Moc świątecznych atrakcji w Lineage II

Wydawca gry Lineage II poinformował o nadchodzących wydarzeniach przygotowanych dla wszystkich graczy kultowej gry MMO. Z okazji świąt i zbliżającego się nowego roku, zespół gry przygotował cały szereg atrakcji, które umilą wszystkim fanom gry najbliższe tygodnie. Okazji do fetowania jest nawet więcej, gdyż niedawno gra obchodziła swoje 10. urodziny, co czyni z niej jedną z najstarszych i najpopularniejszych MMO w historii.

 

Najważniejsze spośród grudniowych atrakcji to bez wątpienia eventy „Noworoczna Dynia Mrozu” oraz „Śladami Świętego Mikołaja”, w których gracze będą musieli podjąć się zadań związanych z tą porą roku. W grze nie zabraknie też rozdawania prezentów, a co więcej można będzie wykazać się kreatywnością i wziąć udział w konkursie na najciekawszą kartkę świąteczną. Z okazji świąt obowiązywać będzie też specjalna cena na Premium Account, dzięki której gracze mogą ulepszyć swoje konto i otrzymać szereg bonusów w nowej, niższej cenie.

 

Święta to okres, w którym ludzie mogą na chwilę zwolnić i zająć się rozmaitymi sprawami, na które do tej pory brakowało im czasu. Najważniejsza jest oczywiście możliwość spotkania się z bliskimi przy wspólnym stole i spędzenie razem kilku dni. Po świątecznym obżarstwie jest natomiast czas na odrobinę rozrywki, dlatego pragniemy zachęcić wszystkich graczy do odpoczynku w świątecznej atmosferze Lineage II. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy szereg eventów i atrakcji, dzięki którym będą mogli jeszcze milej spędzić czas w świecie Lineage II.” - komentuje Kinga Załuska, przedstawicielka firmy Innova.

 

1. listopada minęło 10 lat od premiery Lineage II w Korei. Przez dekadę tytuł był jednym z najważniejszych reprezentantów nurtu MMORPG, wyznaczając nowe standardy, co potwierdza wielomilionowa społeczność graczy rozsiana po całym świecie. Dzisiaj, po przejściu na model F2P, gra wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i bawi kolejne pokolenie graczy.

 

Aby dołączyć do słynnego uniwersum Lineage II, wystarczy pobrać darmowego klienta gry ze strony https://eu.4game.com/lineage2pl/install oraz założyć konto. Gra nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, dzięki czemu każdy może sprawdzić wszystkie jej walory całkowicie za darmo.

 

Więcej informacji o grze na: https://eu.4game.com/lineage2pl/.

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik