Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
06.11.2013 - 12:48
Polwars – kolejna aktualizacja

Żaden z graczy Polwars nie będzie narzekał na nudę podczas długiego weekendu! Popularna gra społecznościowa od XS-Software otrzymała dzisiaj szereg atrakcyjnych nowości, w tym okolicznościowe bonusy z okazji Halloween oraz możliwość zbudowania własnej Fabryki Aut. Satyryczna i pełna niewybrednego humoru gra Polwars, w którą grają już tysiące polskich graczy, jest dostępna pod adresem: www.polwars.pl.

Z okazji Halloween miłośnicy Polwars mogą liczyć na szereg atrakcyjnych nowości przydatnych zarówno w samotnej zabawie i w zaawansowanych grupowych starciach. Wśród nich znajdują się: Straszne Pudełka zawierające bonusy do statystyk i przedmioty-niespodzianki, posiadający magiczne cechy kostium, którego właściwości rosną wraz z poziomem postaci oraz szereg przedmiotów dających przewagę w walkach grupowych. Co więcej, do Polandii zawitał Modny Fotograf, który od teraz – w zamian za niewielkie wynagrodzenie – przygotuje wspaniałe tło dla konta w grze. Wszyscy gracze odwiedzający Polwars w trakcie rozpoczynającego się długiego weekendu, już na 4. poziomie mogą rozpocząć zbieranie niesamowitej halloweenowej kolekcji, którą można rozwijać aż do 1. grudnia.

Kolejną atrakcją wprowadzoną w Polwars jest Fabryka Aut Krótkich (FAK), którą od teraz mogą wybudować wszyscy gracze posiadający co najmniej 6. poziom. Stworzenie w FAK pierwszego samochodu, natychmiast odblokuje dostęp do 6 wspaniałych wycieczek, w które można się udać. W zależności od ilości posiadanych aut, gracze będą mogli wygenerować różne bonusy. Na wartość „zdobyczy” wpłynie także poziom samego samochodu, a w przyszłości – także jakość tablic rejestracyjnych.

Zgodnie z zapowiedziami XS-Software, gra Polwars otrzymuje regularne aktualizacje. Już w najbliższych tygodniach w grze pojawi się mnóstwo nowości, w tym takie dedykowane graczom znad Wisły.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik