Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
21.10.2013 - 12:25
XS SOFTWARE PRZEDSTAWIA NAJNOWSZĄ AKTUALIZACJĘ DO GRY POLWARS

Firma XS Software poinformowała o najnowszej aktualizacji do swojej popularnej gry przeglądarkowej Polwars. Wszyscy miłośnicy niewybrednego humoru, politycznej i społecznej satyry i, przede wszystkim, doskonałej zabawy online, mogą już wziąć udział w Wojnach Gangów oraz w innych atrakcyjnych wydarzeniach w Polwars.


Wojna Gangów to pierwsze z serii dużych wydarzeń przewidzianych dla Polwars. To też najlepsza okazja, aby wspólnie ze znajomymi udowodnić, kto rządzi w polskim piekiełku! Głównym celem w Wojnach Gangów będzie ograbianie konkurencji, przy jednoczesnym zdobywaniu prestiżu i zwiększaniu zadowolenia członków własnej ekipy.


Wojny Gangów to połączenie brutalnej siły i konieczności precyzyjnego planowania posunięć. Podczas pierwszego etapu, gracze przygotują się i podejmą decyzję o celach. Podczas fazy drugiej, gangsterzy koncentrują się na uzębieniu przeciwników, a konkretniej – na wybiciu maksymalnej liczby zębów, narażając tym samym adwersarzy na drogie leczenie protetyczne. Ostatni etap z kolei będzie najlepszą okazją do rewanżu. To właśnie wtedy okaże się, ile wart jest dany gang.


Aby rozgrywka była płynna i pozbawiona nużącego oczekiwania, w Polwars pojawiła się nowoczesna wyszukiwarka przeciwników, która pozwoli szybko znaleźć najbliższe gangi gotowe do konfrontacji.

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik