Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
10.10.2013 - 14:13
Dzisiaj oficjalna premiera Tactical Intervention!

Do boju! Dzisiaj oficjalna premiera Tactical Intervention!

Gra oficjalnie wystartowała – wzbogacona o nową broń i mapy. Twórcy zapowiedzieli potężne aktualizacje.
Po obfitującym w konstruktywne i pozytywne komentarze okresie testów beta, gra Minha „Goosemana” Le Tactical Intervention miała dzisiaj swoją premierę. Dzięki nieznacznemu przedłużeniu okresu testów, twórcy byli w stanie wprowadzić w życie wiele z uwag społeczności. To dlatego w dniu startu, gracze mogą cieszyć się dodatkowymi nowościami: zróżnicowanym uzbrojeniem, przedmiotami zwiększającymi skuteczność bojową, a to wszystko na 2 nowych mapach.


Testy beta, w które zaangażowało się ponad 200.000 graczy okazały się wielkim sukcesem - testowa wersja gry przykuła uwagę miłośników shooterów, gier taktycznych i najzdolniejszych zawodników, w tym drużyny MTF.Gaming.
„Jesteśmy przekonani, że gra na stałe wpisze się do e-sportowego kanonu. To dlatego natychmiast po rozpoczęciu trybu beta rozpoczęliśmy intensywną rozgrywkę w Tactical Intervention.” – komentuje Robin Dreger, dyrektor zarządzający pochodzącej z Luksemburga drużyny MTF.Gaming. „Deweloperzy wciąż wprowadzający w życie sugestie i propozycje graczy przekonali nas do postawienia na Tactical Intervention. Będziemy kontynuować naszą współpracę z 1337 Games i z przyjemnością będziemy uczestniczyć w dalszym rozwoju gry.”
Pokaźny arsenał obecny w Tactical Intervention od pierwszych chwil testów, przed premierą został dodatkowo powiększony o cztery nowe pozycje. Od teraz terroryści i antyterroryści w walkach wykorzystają m.in. karabin SA 58 oraz automatyczny pistolet XD45.

W dniu premiery do Tactical Intervention trafiły też dwie nowe mapy: oferującą misje odbijania zakładników Skyline oraz dedykowaną dynamicznym deathmatchom Office. W sumie gra oferuje 11 map, a kolejne – w tym Airport i Monaco – są już w drodze.
Gra Tactical Intervention jest dostępna za darmo w serwisie Steam.

 

Najważniejsze cechy gry:

 

  • Dynamiczna rozgrywka FPS zaprojektowana przez współtwórcę Counter-Strike, Minha Le
  • Drużynowe mecze wymagające podejścia taktycznego i zawierające wiele unikalnych mechanik
  • Dziesiątki autentycznych broni
  • Bogate wyposażenie dodatkowe
  • Realistyczne scenariusze misji
  • Połączenie klasycznych i nowoczesnych trybów
  •  Możliwość prowadzenia pojazdów
  • System osiągnięć Steam
  • Model free-to-play

Więcej informacji o Tactical Intervention na www.tactical-intervention.com oraz na oficjalnym profilu w serwisie Facebook na www.tactical-intervention.com.

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik