Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
04.10.2013 - 10:37
WEŹ UDZIAŁ W WALCE O POLANDIĘ! XS SOFTWARE PRZEDSTAWIA ZUPEŁNIE NOWĄ GRĘ POLWARS

Firma XS Software poinformowała o premierze Polwars, będącej kolejnym krokiem w ewolucji przepełnionych świetnym humorem, satyrycznych gier społecznościowych. Polwars to nie tylko kontynuacja popularnej Wawa Wars, która cieszy się uznaniem przeszło 150.000 Polskich graczy - to zupełnie nowy tytuł, który oferuje mnóstwo nowych możliwości. Gra Polwars jest już dostępna za darmo dla wszystkich pod adresem: www.polwars.pl. Wawa Wars jest dalej rozwijana i dostępna pod adresem www.wawawars.pl.

 

Polwars to satyryczna wizja współczesnej Polski, pełna niezadowolonych obywateli, tajnych agentów i ludzi manifestujących swoją niechęd do rządu. "Jesteśmy przekonani, że nasza nowa gra spodoba się wszystkim fanom Wawa Wars, a do tego - dzięki licznym zmianom - trafi również do zupełnie nowej publiczności!" - komentują twórcy.

 

Wśród największych nowości w Polwars znalazły się:

 

  • 24 nowych bohaterów
  • Całkiem nowy system zdobywania doświadczenia
  • Dziesiątki nowych misji w Klubie
  • Mnóstwo nowych ubrao i lepszy system modyfikowania wyglądu
  • Nowe zwierzaki
  • Nowy sposób działania Metra, kuglarza Janka oraz Alejek

 

Dzięki nowemu systemowi doświadczenia, od teraz gracze jeszcze chętniej sięgną po tryb gracz vs gracz (PvP) oraz grupowe walki i misje. Na początku gry dostępne jest 10 poziomów, a osiągnięcie kolejnego stanowi nie lada wyzwanie! W połączeniu z nowym systemem poszukiwania przeciwników w Alejkach, pozwoli to na lepszą kontrolę nad postacią - niezależnie od tego, czy celem jest szybki rozwój dzięki otrzymywaniu potrójnego doświadczenia, zarobek, czy pozostanie na danym poziomie. Dodatkowo, umiejętne stosowanie dopingu pozwoli pokonad nawet silniejszych przeciwników, a tym samym szybkie zdobycie zasobów i pieniędzy.

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik