Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
04.10.2013 - 10:14
Polska premiera Lindvior – najnowszego dodatku do gry Lineage II

Wydawca gry Lineage II poinformował, że na polski serwer Lilith trafił właśnie najnowszy dodatek do gry – Lindvior. Wszyscy gracze już teraz mogą cieszyć się nową zawartością przygotowaną przez twórców gry - całkowicie za darmo, w pełnej polskiej wersji językowej.


Lindvior to efekt wielomiesięcznej, wytężonej pracy developerów z NCsoft. W czasie tworzenia rozszerzenia poświęcili oni wiele godzin na ulepszanie istniejących elementów gry oraz dokładne przygotowanie nowych krain i wyzwań tak, aby już od dnia premiery fani na całym świecie mogli czerpać jak najwięcej przyjemności z rozgrywki. Bardzo ważną częścią prac była również współpraca ze społecznością skupioną wokół Lineage II – twórcy śledzili komentarze i sugestie graczy, co miało bezpośredni wpływ na ostateczny kształt dodatku.

Najważniejsze nowości, które przyniesie Lindvior to:

  • Trzy całkowicie nowe lokacje – Gainak, Rozstaje Grabieżców i Kraina Chaosu
  •  Dziesiątki nowych zadań
  •  Powrót 34 klas postaci
  •  Dodanie nowego epickiego smoka – Lindviora
  •  Nowe epickie bronie
  •  Dodanie salonów piękności
  •  Dodanie nowej waluty

„Za nami kolejny etap pracy nad polską wersją gry. Lindvior trafił właśnie na serwer, dzięki czemu wszyscy fani mogą już teraz wyruszyć na poszukiwanie przygód w nowych krainach. Lokalizacja nowej zawartości była dużym wyzwaniem, ale nasz zespół poświęcił wiele tygodni na jak najlepsze wykonanie swojego zadania i mogę powiedzieć, że wywiązał się z niego znakomicie. Nowy dodatek to doskonała okazja, aby dopiero zacząć swoją przygodę z Lineage II, jak również by wrócić po dłuższej przerwie. Jestem przekonana, że pośród nowych zadań, lokacji i wyzwań każdy znajdzie coś dla siebie.” – powiedziała Anna Aristova, Project Development Manager Lineage II PL w Innova.

Aby dołączyć do słynnego uniwersum Lineage II, wystarczy pobrać darmowego klienta gry ze strony https://eu.4game.com/lineage2pl/install oraz założyć konto. Gra nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, dzięki czemu każdy może sprawdzić wszystkie jej walory całkowicie za darmo.
Więcej informacji o grze na: https://eu.4game.com/lineage2pl/

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik