Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przegl±darkowe Strzelanki Sport Strategie
03.09.2013 - 11:19
Warframe na PS4 już tej jesieni!

Firma Digital Extremes ogłosiła, że Warframe – oczekiwana gra Free-To-Play będzie dostępna wył±cznie na konsoli PlayStation®4. Przez trzy miesi±ce, pocz±wszy od 15. listopada w USA i 29. listopada w Europie użytkownicy konsoli PS4™ jako pierwsi przetestuj± możliwo¶ci kosmicznego ninja. Współpraca z Sony została zapowiedziana podczas wystawy PAX Prime w Seattle, jednej z największych imprez branży gier komputerowych i wideo, gdzie gra Warframe jest prezentowane szerokiej publiczno¶ci (stanowisko Sony #1222) i zbiera wiele entuzjastycznych komentarzy.

 

“Nasza branża ewoluuje i staje się coraz bardziej przyjazna graczom” – powiedział Steve Sinclair, dyrektor kreatywny w Digital Extremes. “Dzi¶ gry s± dystrybuowane na wiele sposobów i Sony doskonale rozumie ten proces. Wła¶nie dlatego Warframe pojawi się w pierwszej kolejno¶ci na PlayStation 4. Je¶li kochacie gry akcji i strzelaniny, ¶ci±gnijcie Warframe gdy tylko rozpakujecie ¶wieżo zakupion± konsolę. Będzie dostępne całkowicie za darmo!”


Zaprojektowana z my¶l± o kooperacji między graczami i rozwijaniem klanu, Warframe w pełni skorzysta z rozbudowanych funkcji społeczno¶ciowych, które pojawi± się w systemie operacyjnym PlayStation 4. Warframe w pełni przetestuje moc konsoli oferuj±c strumieniowanie obrazu i dĽwięku, a także korzystaj±c z unikalnych możliwo¶ci wyposażonego w gło¶nik i touchpad nowego kontrolera DUAL SHOCK 4. Pojawi się również aplikacja Warframe Nexus na tablety i smartfony z systemami iOS i Android. Wykorzystuj±c drugi ekran gracze wykonaj± dodatkowe zadania podczas gry. Aplikacja będzie także przydatna z daleka od konsoli – dzięki niej gracze będ± w stanie modyfikować wyposażenie, podgl±dać co dzieje się aktualnie w ¶wiecie Warframe, a także planować kolejne sesje z przyjaciółmi.

 

Warframe zaprasza graczy do futurystycznego ¶wiata, w którym wciel± się w obudzonych z długiego snu wojowników Tenno uzbrojonych we wspomagane egzoszkieletey. Ta starożytna technologia daje ich posiadaczom niewyobrażaln± moc, oferuj±c unikalne moce ataku i obrony. Gracze samotnie b±dĽ w czteroosobowych zespołach wypełniaj± misje maj±ce na celu odnalezienie starożytnych artefaktów, pomagaj±cych usprawnić możliwo¶ci bojowe egzoszkieletów (tytułowe “Warframe”) oraz broni.

 

Więcej szczegółów o grze Warframe na konsolę PlayStation®4 podamy się już wkrótce. Najnowsze informacje na temat gry zawsze znajduj± się pod adresem www.warframe.com.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Tre¶ć:
PotwierdĽ: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 02.10.2013 - 16:10
Gry z pierwszych dwf3ch "menusf3w" można znaleźć też w czymś o<a href="http://dzddfyfcfp.com"> nizawe</a> Yuraku, ktf3re jest perfidną podrf3bką Wii. Oczywiście w wyglądzie, bo jeśli chodzi o działanie to już nie jest tak rf3żowo. W pierwszych ośmiu grach, sterowanie odbywa się poprzez poruszanie kontrolera imitującego Wii Remote przed czujnikiem, co odpowiada wciśnięciu A lub B. Ciekawostką jest kontroler przyczepiany do stopy, ktf3rym gra się w strzelanie karnych. W resztę gier gra się kontrolerem przypominającym te z pegazusf3w. Wszystko razem jest tak tandetne, że po trzech dniach wymuszonej gry "konsola" wrf3ciła do pudełka i tkwi tam do dzisiaj.
Guest written : 02.10.2013 - 09:30
Zainteresowałeś mnie tym tytułem z NK (nie jestem zawtenresoiany graniem we flashf3wki, chociaż z ich rysowania żyję ).Jeśli Planeta Potworf3w to miałaby być zrzynka godna ukarania, to twf3rcy Digimon, Dragon Quest Monsters czy innych Bejblejdo-kolekcjonerskich-majlittlepetf3w musieliby się smażyć w piekle. Narysowanie słodkich oczu ślimakowi i dodanie mu ataku z bańki nie jest karalne, nie jest żadnym przestępstwem i wredną zrzyną.Prawdą jest, że Pocket Monsters zapoczątkowały nowy podgatunek gier jRPG czy raczej nakreśliły pewnego rodzaju estetykę i mechanikę gier. Pokemony stały się rf3wnież inspiracją dla modelu biznesowego wielu twf3rcf3w zabawek i gadżetf3w. Dlaczego przeobrzydliwe Gorimiti mogą być reklamą dla odlewanych z plastiku figurek przypominających ostateczne przemiany Pokemonf3w ostatniej generacji toczących przez lata bardzo brutalne walki w napromieniowanym pomieszczeniu, a Planeta Potworf3w tak Cię ugryzła?Pytam z czystej ciekawości.(Myślę, że rozmowa na temat tego czy coś jest, czy nie jest 'nędzną podrf3bką' mieści się jak najbardziej w temacie. Jeśli wg adminf3w wypowiedz się nie kwalifikuje, z gf3ry przepraszam za off) http://jphsaqve.com [url=http://dhhovusnb.com]dhhovusnb[/url] [link=http://dltirq.com]dltirq[/link]
Guest written : 01.10.2013 - 00:25
Jak sobie porf3wnać taką konsolkę z tym, co było jeczsze kilka lat temu (a wtedy w hipermarketach krf3lowały podrf3bki rosyjskich "jajeczek", tyle ze z rf3znymi popularnymi wf3wczas bohaterami (Simpsonowie, Power Rangers itd). Animacja, jak można się domyśleć, totalnie sztywna-kilka statycznych ruchf3w i koniec. O rozgrywce szkoda było nawet mf3wić. W porf3wnaniu do tamtego sprzętu widać jednak mocny postęp-przynajmniej w gierki z takiej konsoli da się pograć. Choć rewelacji nie ma,to ciężko się spodziewać po takiej cenie jakości choćby porf3wnywalnej z GB Advance (mf3wię o "growej", nie graficznej). Mnie też zastanawia Archonie, skąd tę konsolkę wytrzasnąłeś za taką cenę-szczerze mf3wiąc nigdy w marketach nie spotkałem się z taką ceną tego, ani podobnego osprzętu.W sumie duże propsy za ten filmik i drugą część, bo to chyba pierwszy filmik w miarę dobrej jakości, ktf3ry pokazuje przegląd zamieszczonych tam gier. Aczkolwiek sprzęt nie dla mnie-mf3j używany DS Lite sprawuje się pf3ki co nieźle i nie zamierzam go wymieniać na takie ustrojstwo, bo byłby to czyn kwalifikujący się do zbrodni Swoją drogą Overmax nie zasypia gruszek w popiele-wydali już konsolkę przenośną z, uwaga, ekranem dotykowym, a także jakąś podrf3bkę tych konsolowych kamerek wychwytujących ruch. Rzecz jasna na stronie producenta nie uświadczymy screenf3w z gier (nie licząc jakichś pojedyńczych przypadkf3w, kiedy prezentowane jest małe zdjęcie konsolki z włączoną grą), nietrudno się zresztą domyślić, dlaczego :P

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi ZapowiedĽ TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiaj± do graczy z całego ¶wiata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie tre¶ci zabronione bez zgody wła¶ciciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik