Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
26.07.2013 - 09:31
Testy beta Tactical Intervention rozpoczną się podczas Gamescom

Wydawca 1337 Games rozpoczyna współpracę z EpicGear i szykuje wielki konkurs dla graczy.

Tactical Intervention - rozbudowany shooter autorstwa odpowiedzialnego za grę Counter-Strike Minh „Goosemana” La wejdzie w fazę zamkniętych testów beta już 22. sierpnia, podczas targów Gamescom. Wszyscy uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia będą mogli osobiście sprawdzić Tactical Intervention i uczestniczyć w przygotowanych przez twórców atrakcjach. Gracze, którzy nie mogą pojawić się na Gamescom, powinni uważnie śledzić oficjalną stronę Tactical Intervention w serwisie Facebook: jest to najlepsze miejsce, aby zdobyć dostęp do limitowanych zamkniętych testów beta: http://www.facebook.com/tacticalintervention.

Tactical Intervention - rozbudowany shooter autorstwa odpowiedzialnego za grę Counter-Strike Minh „Goosemana” La wejdzie w fazę zamkniętych testów beta już 22. sierpnia, podczas targów Gamescom. Wszyscy uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia będą mogli osobiście sprawdzić Tactical Intervention i uczestniczyć w przygotowanych przez twórców atrakcjach. Gracze, którzy nie mogą pojawić się na Gamescom, powinni uważnie śledzić oficjalną stronę Tactical Intervention w serwisie Facebook: jest to najlepsze miejsce, aby zdobyć dostęp do limitowanych zamkniętych testów beta:
http://www.facebook.com/tacticalintervention.Tactical Intervention - rozbudowany shooter autorstwa odpowiedzialnego za grę Counter-Strike Minh „Goosemana” La wejdzie w fazę zamkniętych testów beta już 22. sierpnia, podczas targów Gamescom. Wszyscy uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia będą mogli osobiście sprawdzić Tactical Intervention i uczestniczyć w przygotowanych przez twórców atrakcjach. Gracze, którzy nie mogą pojawić się na Gamescom, powinni uważnie śledzić oficjalną stronę Tactical Intervention w serwisie Facebook: jest to najlepsze miejsce, aby zdobyć dostęp do limitowanych zamkniętych testów beta:http://www.facebook.com/tacticalintervention.

 

Otwarta beta już pod koniec sierpnia

Już 29 sierpnia rozpoczną się otwarte testy beta dostępne dla wszystkich graczy z Europy. W tym samym czasie gra otworzy swoje podwoje na miłośników gier FPS pochodzących z Rosji i z Ameryki Północnej. W czasie testów, gracze rozwiną swoje strategie, przećwiczą manewry taktyczne i zapoznają się z pokaźnym arsenałem autentycznych broni dostępnym w Tactical Intervention. Nie mniej ważnym elementem będzie możliwość swobodnego zgłaszania uwag deweloperom. Otwarte testy beta zakończą się w dniu oficjalnej premiery gry – 12. września. Serwery dedykowane graczom z Azji, Australii i Ameryki Południowej zostaną uruchomione 1. października.

 

Europejska premiera i mnóstwo konkursów

Podczas targów Gamescom, w dniach 22-25 sierpnia, wydawcy Tactical Intervention zaproszą graczy na swoje stanowisko o powierzchni 384m² (B020, hala 8), gdzie wspólnie z tajwańskim producentem hi-endowych urządzeń dla graczy EpicGear, zaprezentują grę w pełnej krasie. Dla odwiedzających przygotowano show z mnóstwem atrakcji, w tym możliwością wyzwania deweloperów FIX Korea na pojedynek, w którym nagrodą będą cenne akcesoria dla graczy.

 

Wiele atrakcji przygotowanych przez 1337 Games i EpicGear odbędzie się jeszcze przed targami Gamescom. Już w pierwszych dniach sierpnia gracze wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania będą m.in. gamingowe klawiatury, myszy czy wyjątkowe figurki Tactical Intervention. Wartość puli nagród sierpniowych konkursów przekroczy 10.000 Euro.

Konkursy rozpoczną się już 1. sierpnia na stronach:

http://www.facebook.com/tacticalintervention

https://www.facebook.com/epicgeargaming

 

„Jesteśmy zapalonymi graczami i z wielką przyjemnością weźmiemy udział w prezentacji nowego shootera 1337 Games.” – komentuje Hank Cheng, Marketing Director w EpicGear. „W Tactical Intervention czuć mistrzowską rękę Minh Le, współautora jednych z najdoskonalszych shooterów wszech czasów i jesteśmy przekonani, że wielu graczy podziela nasz entuzjazm i przyłączy się do nas podczas tegorocznych targów Gamescom.”

Więcej informacji na oficjalnej stronie w serwisie Facebook: http://www.facebook.com/tacticalintervention

oraz na oficjalnej stronie: http://www.tactical-intervention.com/

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik