Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
16.07.2013 - 11:07
Warframe . Update 9 już na serwerach!

Update 9 - kolejna duża aktualizacja Warfame

Gra zostanie wzbogacona o nowe bronie, przeciwników i misje

2013-07-16 Digital Extremes, deweloper i wydawca wielu uznanych gier, w tym F2P MMO Warframe, powiadomił o wgraniu na serwery kolejnej aktualizacji do swojej najnowszej gry - Warframe. Twórcy poinformowali również, że od czasu poprzedniej aktualizacji, do gry dołączyło ponad 1 000 000 nowych graczy. Obecnie w Warframe gra już 3 000 000 osób. Nowa aktualizacja wprowadza do gry nowe pancerze, rozszerzenia mapy, bossów, broń oraz szereg poprawek technicznych.

Zawartość Update 9

Pancerz NOVA – pierwszy pancerz stworzony przy udziale społeczności Warframe. Oparty o technologię antymaterii jest nieprzewidywalny, dzięki czemu wprowadzi ciekawe zwroty akcji podczas walk. Całkowicie nowy zestaw umiejętności zapewni graczom możliwość opracowania dziesiątek strategii, którymi zaskoczą swoich przeciwników. Pancerz NOVA jest efektem pracy Rady Designu – w której społeczność może bezpośrednio wpływać na rozwój Warframe.

Rozszerzenie map Próżnia Orokin oraz Galeon Grineer – pierwsza z nich wzbogaci się o całkowicie nowe schematy broni specjalnych. Oprócz tego dodane zostaną nowe rodzaje misji – Obrona, Przejmowanie oraz Mobilna Obrona. Galeon natomiast zaoferuje nowe misje w trybach Mobilna Obrona, Szpiegostwo, Oszustwo oraz Przejmowanie!

Bitwa z bossem: Kapitanem Vor – mocniejszy i zwinniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, Kapitan Vor będzie stanowił nie lada wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych graczy. Aby go pokonać, będą oni musieli wykazać się opanowaniem i zmysłem pozwalającym przejrzeć techniki bossa. Wielu nie wyjdzie z tego pojedynku cało, ale wszyscy którym się uda, zostaną nagrodzeni unikalnym schematem nowego pistoletu - jedynego takiego w całej grze.

Nowa broń: Grineer Shotgun SOBEK – jest to szybkostrzelny shotgun, charakteryzujący się powiększonym magazynkiem, kosztem zmniejszonych zadawanych obrażeń.

Nowa broń: Shuriken Tenno HIKOU - alternatywnie dla KUNAI, te shurikeny cechują się niższymi obrażeniami, zwiększoną ilością amunicji oraz większą prędkością ataku, co nie raz może przydać się w walce.

Nowa broń w laboratorium: SPECTRA – jest to pistolet którego schematy mogą zostać opracowane w Klanowym Dojo. Wstępnie został on zaprojektowany pod kątem prac w przestrzeni kosmicznej, nie mniej jego laserowy promień doskonale sprawdzi sie również w walce zarówno z organicznymi jak i syntetycznymi przeciwnikami.

Nowe hełmy dopasowane do pancerzy – Do gry dodane 14 nowych hełmów, dzięki czemu każdy pancerz ma swój własny, unikalny hełm.

Zmiany w Klanowym Dojo – Do gry wprowadzono liczne poprawki, dzięki czemu korzystanie z Klanowego Dojo jest jeszcze bardziej intuicyjne i funkcjonalne, a rozbudowa własnego sojuszu znacznie łatwiejsza.

 

Z okazji wydania aktualizacji, Digital Extremes przygotowało specjalny film informacyjny: http://youtu.be/TxJMDv4dYIU

Więcej o Warframe na: www.warframe.com

 

Gra zostanie wzbogacona o nowe bronie, przeciwników i misje
Update 9 - kolejna duża aktualizacja Warfame
Gra zostanie wzbogacona o nowe bronie, przeciwników i misjeUpdate 9 - kolejna duża aktualizacja WarfameGra zostanie wzbogacona o nowe bronie, przeciwników i misje

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 01.10.2013 - 14:52
Opisałem tu jak ja zazwyczaj gram, według mnie brniae flasha na Riven jest niepotrzebne ze względu na jej liczne dash'e. Jeśli chodzi o dorany to można je gdzieś wcisnąć ale nie na początek bo wtedy zbraknie złota na potionki ktf3re są bardzo ważne dla agresywnej Riven na początku gry. Dużo też zależy od przeciwnika, jeśli nie prf3buje Cię skontrować w jakiś sposf3b, i dajesz sobie z nim rade bez większych problemf3w, kupowanie doranf3w wydaje mi się bez sensu, i lepiej zbierać od razu na szybkiego malleta i BT. A o skille nie wiem o co dokładnie chodzi więc się nie wypowiem ale uważam że to jest jeden z lepszych pomysłf3w na ulepszanie umiejętności. http://xtrbmwmnk.com [url=http://aerxzuwi.com]aerxzuwi[/url] [link=http://utkeldfml.com]utkeldfml[/link]
Guest written : 30.09.2013 - 20:54
12 maja 2013 at 13:54Sobczac wypowiedzieli:Myślę, że nie byłoby takie złe gdyby stały konrlote w niektf3rych miejscach, i np za przejechanie na czerownym świetle mamy jedną gwiazdkę np na 15 sekund, takie drobne wykroczenie, mogłoby to utrudnic jedynie gdybyśmy musieli wysiadać zaraz z pojazdu i np za kims gonić z buta, a przy okazji mieli bysmy dwoch policjantf3w na karku. To nie byłoby takie głupie, dało by pewien element realistyczności zachowania otoczenia w stosunku do bohatera. Ale to musiały by być sporadyczne przypadki. I napewno nie tak, że dostajemy 5 gwiazdek i scigają nas SWAT i helikoptery bo przejechalismy na czerwonym świetle

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik