Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
26.06.2013 - 09:19
Combat Arms. Nowa mapa i nowe wydarzenia!

Działania wojenne w Combat Arms wychodzą poza ziemię
Nowa mapa Księżycowe Laboratoria wraz z emocjonującymi wydarzeniami
Luksemburg, 25 czerwca 2013. NEXON Europe z przyjemnością prezentuje nową mapę w Combat Arms - Księżycowe Laboratoria. Z tej okazji przygotowano specjalne eventy, które umilą graczom kosmiczny podbój.

Działania wojenne w Combat Arms wychodzą poza ziemię. Nowa mapa Księżycowe Laboratoria wraz z emocjonującymi wydarzeniam!

 2013-06-26 NEXON Europe z przyjemnością prezentuje nową mapę w Combat Arms - Księżycowe Laboratoria. Z tej okazji przygotowano specjalne eventy, które umilą graczom kosmiczny podbój.

 

Mapa Księżycowe Laboratoria

Na wypadek, gdyby Ziemia w Combat Arms nie była dla graczy wystarczającym polem bitwy, już 26 czerwca będą mogli stawić czoła nowym wyzwaniom Księżycowych Laboratoriów.

Wiele osób opanowało do perfekcji skradanie się, bycie snajperem, czy używania broni szturmowej, ale wraz z wprowadzeniem niskiej grawitacji zasady walki ulegną zmianie. Gracze będą mogli

przeskoczyć nad rozległymi terenami aby wylądować za liniami wroga, albo zdobyć headshota będąc w powietrzu.

 

Wydarzenia

W celu uczczenia premiery nowej mapy, NEXON zorganizuje kilka ekscytujących eventów, które odbędą się pomiędzy 26 czerwca a 9 lipca.

Księżycowe Laboratoria pełne są dezorientujących pomieszczeń. Niska grawitacja wpływa na całą rozgrywkę, a także wybór broni i ekwipunku. Osoby, które nauczą się jak odnosić zwycięstwa mogą podzielić się swoją wiedzą i być za to wynagrodzonymi nieprzeciętną ilością Nexon Cash.

Aby mieć szansę na wygranie do 100,000 NX, gracz musi jedynie umieścić zrzut ekranu (screenshot) swojej postaci wraz z bronią, wyposażeniem, opisem taktyki oraz umotywowaniem wybranych przedmiotów na forum NEXON pod adresem: http://forum.nexoneu.com/forumdisplay.php?1706-Event-Low-Gravity-Map-Strategy-Contest

Dodatkowo, osoby które wezmą udział w bitwie na nowej mapie przez 5 dni pod rząd, wezmą udział w loterii z nagrodami. Ci, którzy opanują nowe prawa fizyki i osiągną poziom 50 zabójstw dziennie, również będą mieli szansę na zdobycie nagród. Oprócz tego wszystkie osoby, które będą grać na mapie Księżycowe Laboratorium od 26 czerwca do 9 lipca otrzymają 100% więcej EXP i GP.

 

Nowy Interfejs Użytkownika

Kierownictwo Combat Arms było zajęte wzbogacaniem gry o nowe elementy oraz zawartość, i zawsze z radością dzieli się nimi z graczami. Oprócz nowych map i eventów zmiany przeszedł również interfejs, dzięki czemu łatwiej będzie znajdywać mecze, zmieniać ekwipunek żołnierzy i cieszyć się z ze zwycięstw.

Nigdy nie było lepszej okazji aby dołączyć do walki w Combat Arms, a wraz z nową mapę Księżycowe Laboratoria gracze mogą dosłownie wskoczyć w sam jej środek.

W tym miejscu warto też pamiętać o trwającym turnieju ESL GO4CA w którym można zdobyć wartościowe nagrody. Więcej informacji o turnieju pod adresem: http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=%2FNews%2FEvent&BoardIDX=1400

Więcej informacji o mapie Księżycowe Laboratoria można znaleźć: http://caimage.nexoneu.com/teaser/130619/en.html

Warto też sprawdzić oficjalny profilu gryna Facebooku: http://www.facebook.com/combatarmseurope

 

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik