Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
25.06.2013 - 09:13
Do świata WarRock trafia nowa zawartość!

Nowa ekscytująca zawartość trafiła do świata WarRock
Nowe, pełne wyzwań mapy, elementy wyposażenia i ekscytujące wydarzenia, których nie można przegapić – to wszystko pojawiło się w WarRock wraz z największą tegoroczną aktualizacją


2013-06-25 NEXON ogłasza wprowadzenie największej tegorocznej aktualizacji WarRock. Od dzisiaj gracze uzyskają dostęp do dodatkowego wyposażenia oraz do szeregu wydarzeń w świecie gry, w tym do ekscytujących inwazji zombie, które będą trwały aż do pierwszych dni lipca. Jeszcze więcej niesamowitej zawartości pojawi się wraz z dwoma nowymi mapami, w tym Denkmal. Zaprojektowano ją w oparciu o prawdziwe lokacje, dzięki czemu gracze mogą toczyć walki na ulicach znanych z prawdziwego świata!


Mapa Denkmal
Krytyczna bitwa rozpocznie się już lada moment przy pomniku Denkmal. NIU jest przekonane, że znajdują się tam starożytne dokumenty, mogące zmienić losy wojny. Nie wiedzą jednak o tym, że Dedbaran są również na ich tropie.


Mapa Placówka
Gracze muszą przedrzeć się przez mroczne korytarze bunkrów i przeżyć istną apokalipsę! Z zombie depczącymi im po piętach nie będzie łatwo znaleźć wejścia do ukrytej podziemnej bazy – jedynego miejsca w którym można skryć się przed napastnikami. Mapa Placówka jest najlepszym sprawdzianem umiejętności przeżycia graczy.


Pakiety Ekwipunku
Wraz z nowym terenem, w grze pojawi się również nowy ekwipunek przydatny w nadchodzących bitwach. Gracze mogą zwiększyć pojemność ekwipunku poprzez specjalne dodatki, uratować skórę dzięki ulepszeniom medycznym lub też wprowadzić terror na polu bitwy za pomocą zabójczego Vector Blackk.


Eventy w grze
Aby uczcić aktualizacje, w czerwcu i lipcu w grze odbędzie się szereg ekscytujących wydarzeń. Wszyscy gracze zostaną wynagrodzeni przedmiotem „Hot Time Random Box”, a oddani fani mogą spodziewać się nagrody za codzienne logowanie przez 7 kolejnych dni.
Nowe mapy, przedmioty i eventy to najlepsza okazja, aby wejść do świata War Rock!

Więcej informacji o grze na: http://en.warrock.nexoneu.com
Trailer aktualizacji: http://www.youtube.com/watch?v=NfYaoc55Rs0

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik