Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
13.06.2013 - 09:14
Army Rage wprowadza nowe uzbrojenie i ekwpiunek

2013-06-13

Firma Yacuba Games, europejski wydawca gier MMO, w tym online shootera free-to-play Army Rage, poinformowała o premierze najnowszej aktualizacji do gry, która wprowadza nową broń i nowe przedmioty do wykorzystania w trakcie zaciekłych pojedynków. Arsenał dostępny dla graczy powiększy się o następujące przedmioty:


- Karabinek M2, używany przez armię Stanów Zjednoczonych w ostatnich miesiącach II wojny światowej. Do odblokowania przez piechotę na 32 poziomie.
- Karabin Lee Enfield, posiadający magazynek na 10 pocisków i używany powszechnie przez armię brytyjską w czasie trwania II wojny światowej. Do odblokowania przez zwiadowców na 32 poziomie.
- Miotacz ognia M2, używany przez armię amerykańską w czasie II wojny światowej, niezastąpiony w czasie walk w bunkrach i na innych wąskich przestrzeniach. Do odblokowania przez żołnierzy wsparcia na 25 poziomie.
- Oficerski mapnik, który zwiększa prędkość poruszania się oraz dodaje 1 losowo wybrany efekt.
- Torba zaopatrzeniowa, która daje dodatkowe punkty życia oraz 1 losowo wybrany efekt.

„Najnowsza aktualizacja do gry pozwoli graczom jeszcze bardziej wczuć się w realia konfliktów, w czasie których osadzona jest nasza gra. Doskonałe odwzorowanie ówczesnego arsenału i lokacji było dla nas zawsze kluczową sprawą i myślę, że ta aktualizacja jest tego potwierdzeniem. Przedmioty które wybraliśmy też nie są przypadkowe – karabiny takie jak Lee Enfield to jedne z ulubionych broni wśród graczy, dlatego podjęliśmy decyzję o ich wprowadzeniu.” – powiedział Delzar Khalaf z Yacuba Games.
W ramach promocji wszyscy użytkownicy kupujący Kobalt otrzymają bonus w wysokości 30%! Akcja trwa od 6 do 30 czerwca, warto więc skorzystać z oferty!

Army RAge to gra osadzona realiach II Wojny Światowej. W czasie prac nad tytułem autorzy przywiązali szczególną wagę do realizmu. To właśnie dlatego wszystkie mapy, broń i pojazdy są odwzorowaniem faktycznie istniejących miejsc i ekwipunku, co pozwala jeszcze lepiej wczuć się w klimat. Dzięki zaawansowanej personalizacji, gracze mogą dopasować uzbrojenie do swojego stylu gry. W Army Rage znajdziemy również masę pojazdów, takich jak czołgi, jeepy i inne pojazdy wojskowe, które umożliwiają taktyczną rozgrywkę.

Dodał: mmogamer

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik