Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
19.11.2011 - 17:09
Cabal Expansion - Czyli Odświeżony Cabal!

Cabal Expansion będzie się dosyć dużo różnił od poprzedniczki będzie to wersja 1.5.

Część ta ma być prologiem tym co spotka nas w drugiej części.

Twórcy zapewniają, że gra będzie tak samo widowiskowa jak pierwsza część, nie zabraknie widowiskowych umiejętności i wszelakich nowych rodzaji broni.

Jak narazie nie wiadomo czy gra zostanie wydana w Euorpie, testy zamknięte są planowane narazie w chinach a kiedy zostanie gra wydana nikt tego nie wie narazie.

 

Wyciek Screenów

Dodał: admin

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 02.10.2013 - 15:59
One workaround that I've found<a href="http://amkmgi.com"> ivevlnos</a> the intermingling of the existing lt;abbr> pattern and value excerpting rules. It works along these lines:<span class="dtstart"> 28 April 2008 <abbr title="20080428" class="value" style="display:none"></abbr></span>It seems to work in many existing parsers (not all sadly) and I am yet to notice any apparent accessibility problems.
Guest written : 30.09.2013 - 22:24
Agnieszko czasem nie wodhczę do Ciebie cały tydzień!Lecz to nie z lenistwa czy braku czasu!!! Po prostu jak zaglądam to ręce opadają mi z zazdrości, że takie Cudeńka robisz i tym razem moje wena kiśnie;)Nic na to nie poradzę!Nie masz, czego się bać ja nic takiego Złego nie posłałam! Wiedziałam, że ty na pewno coś wyczarujesz z tego!!!!!!!!!!!!!!!Oraz Bardzo bardzo dziękuje za wspaniałą Kartkę Urodzinową!!!!!!!!!!!!!!Wyciskam Cię za nią w Sobotę 19 kwietnia;)

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik