Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
16.08.2012 - 00:09
Neverwinter - nowy trailer!

Perfect World Entertainment oraz Cryptic Studios ogłosili iż ich nadchodzące nowe MMO, Neverwinter, zostanie pokazane i omówione na takich imprezach jak: Gamescom, Gen Con Indy, oraz PAX Prime.

Będzie można zatem obejrzeć niepublikowane wcześniej materiały, jak chociażby system eventów, czy nowe miejsca na mapie, jak Blackdagger Ruins.

Co najważniejsze jednak, ujawniono, że gra wyjdzie na poczatku 2013 roku. To da Cryptic Studios więcej czasu na ulepszenie gry wszelakimi elementami które będą chcieli zboaczyć w produkcji gracze, jak specjalny system PvP. Pozostały czas, Cryptic przeznaczy na dopieszczenie gry w aspektach technicznych. Więcej ciekawostek i detali na temat Neverwinter już wktrótce!

Sam trialer jest znakomity. Gra wygląda cudnie, w tle przygrywa ciężka, klimatyczna muzyka, a świat zdaję się być iście mroczny. Pozostaje tylko trzymać kciuki, aby produkcja właśnie taka była w dniu premiery.

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik