Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
03.07.2012 - 15:00
20 lipca 2012 startuje zamknięta beta gry End of Nations™

Trion Worlds ogłosił dziś start pierwszego z trzech długo oczekiwanych zamkniętych beta-eventów gry bitewnej End of Nations– nagrodzonej, darmowej strategii czasu rzeczywistego. Wydarzenie rozpoczyna się w piątek, 20 lipca o godz. 06:01 i potrwa do poniedziałku, 23 lipca, do godz. 05:59. Jego uczestnicy włączą się w trwały globalny konflikt –  zjednają swoje siły ze sprzymierzeńcami z całego świata, aby doprowadzić do upadku ciermiężczy Order of Nations bądź przyłączą się do jednej z przeciwnych frakcji podzas imponujących bitew typu gracze kontra gracze.

 

Pierwsze starcia w End of Nations będą rozegrane na różnych terenach. Gracze będą mieli wiele możliwości podniesienia swoich umiejętności, a także rozlokowania oddziałów wojennych zarówno na dużych, jak i małych mapach, co pozwoli wypróbować skuteczność własnej taktyki wojennej.

 

Gracze chcący wziąć udział w jednym z wydarzeń planowanych podczas beta testów, mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie gry http://endofnations.com/en/beta/. Klucze rozdawane są także losowo na oficjalnych stronach profilowych End of Nations na Facebooku i Twitterze.

 

Najbardziej wytrwali gracze, którzy pragną zapewnić sobie dostęp do każdego z zamkniętych beta-eventów oraz bonusy za wcześniejszą rejstrację, mogą za jedyne 19,99 euro zamówić Edycję Założycielską gry End of Nations na stronie www.endofnations.com. Oprócz możliwości przetestowania zamkniętej bety, dostaną także liczne bonusy w walce o dominację nad światem i jako pierwsi zagrają w otwartą betę.

Dodał: admin

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik