Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
01.07.2012 - 23:01
C9: Open Beta!

Contineth of the Ninth, hit od Webzen wczoraj wszedł w stadium otwartej bety.Gra wejdzie na rynek w pełni chwały, pełna eventów i przeróżnych nowości.

Warto podkreślić, że gra jeszcze przed otwarciem dla wszystkich graczy dostała swoje miejsce na E3. Rozegrał się wtedy finał turnieju, którego pula wynosiła $10.000. Jak na produkcję we wczesnej fazie dewelopingu całkiem nieźle, prawda?

C9 jest grą MMORPG skupioną jednak przede wszystkim na bardzo efektownych walkach PvP. Produkt reklamuje się jako przełemowa gra akcji i tak poniekąd jest. Contineth of the Ninth powala poda kazdym względem. Graficznie jest świetnie, rozgrywka jest zajmująca, a do tego teraz wszystko dostępne jest dla każdego gracza, który ma ochotę spróbować w niej swoich sił. Nie pozostaje zatem nic innego jak ściągać i bawić się dobrze!

c9

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik