Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
20.06.2012 - 15:12
Guns Of Icarus - Czwart weekend beta!

Guns of Icarus, jest ciekawą grą MMORPG osadzoną w steampankowym świecie. Rozgrywka toczy się w powietrzu, polega ona na walkach pomiędzy różnymi mniej lub bardziej wymyślnymi latającymi maszynami. GoI to produkt studia Muse Games, i szykuje się właśnie do otwarcia kolejnego, czwartego już z kolei weekendu, podczas którego będziecie mogli potestować tą produkcję. Całość rozpocznie się 22 czerwca tego roku. Odwiedźie tą grę w ten weekend, bo warto. Po pierwsze produkcja zapowiada się dosyć interesująco, po drugie twórcy potrzebują wszego wsparcia, by stworzyć społeczność użytkowników tej nadchodzącej produkcji.

Aby jak najwięcej osób wzięło udział w becie, szybko wchodzcie na ich Facebook'a i polubcie tę stronęm bo dzięki temu zostanie wygenerowanych więcej kluczy, które zostałą losowo rozezesłane do zarejestrowanych użytkowników. Więc, na co czekacie? Powiadomcie przyjaciół i sprawcie aby jak najwięcej osób dostało swój klucz. Pamiętajcie, wśród tych którzy dostaną klucz przez to, że ktoś polubi GoI na facebooku, możecie być właśnie wy!

GuI

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik