Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
17.06.2012 - 22:29
Requiem Online - czwarte urodziny!

Studio odpowiedzialne za Requiem Online celebruje czwarte urodziny swojej gry na scenie MMO. Z tego co przedstawiciele studia powiedzieli, potworą zaczną upuszcząc specjalne, związane z urodzinowym eventem przedmioty oraz "Flagi" którę będą mogły zostać zamienione na specjalne monety. Grace którzy oddzadzą 200+ flag będą nagrodzeni nie widzianym wcześniej wierzchowcem na 10 dni.

Razem z urodzinowym eventem przychodzi długa lista aktualizacji skilli dla każdej profesji i klasy. Gracze są zaproszeni do zapozania się z ową listą i podyskutowania o niej. Aby pomóc użytkownikom ogarnąć nowości, w grze będzie specjalny NPC Job Change Specialist [specjalista zmiany profesji], dostępny w każdym mieście. Będzie on sprzedawała specjalne certyfikaty za 4.500 Lantów podczas trwania całego urodzinowego eventu.


reuiem

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik