Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
16.06.2012 - 22:28
Conquer Online 3!

NetDragon Websoft ogłosio, że trwają pracę nad grą Conquer Online 3. Będzie to sequel sławnej darmowej gry pt. "Conquer Online". "Trójka" będzie świeżym spojrzeniem na MMO osadzone w orientalnym klimacie, a jednocześnie pozostanie wierna elementom, które sprawiłem, żę pierwsza część odniosła taki sukces, włączając  to prosty, niezobowiązującu gameplay, wiele klas, Kungfu, rozbudowane PvP oraz specjalnu system "Odrodzeń" [Rebirth System]. W Conquer Online 3 będzie siedem uniklanych klas, każda ze specjalnym umiejętnościami i czarami. Gracze będą mogli poprowadzić swych herosów poprzez najróżniejsze wyzwania, takie jak: walki z potężnymi potworami i bossami, zbieranie wyposażenia, czy walczenie ramię w ramię ze swoimi przyjaciółmi.

Analizując to co zostało nam zapowiedziane przez twórców, można dojść do wniosku, że Conquer Online 3 celuje w bycie grą, w której zarówno dynamiczna walka jak i relaksujące elementy egyzstują w idealnej harmoni równoważąc rozgrywkę.

Oczywiście na koniec, warto dodać, że oprawa graficzna zostanie mocno ulepszona i będzie wyglądać ponoć dużo lepiej.

conquer3

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik