Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
14.06.2012 - 21:48
Powstań z popiołów razem z Shaiya Phoenix!

Aeria Games, prowadzący ogólnoświatowy wydawca gier MMO wypuścił na rynek kolejną zaskakującą produkcję. Shaiya Phoenix jest swoistym "odrestaurowaniem" pierwowzoru, czy gry o nazwie po prostu Shaiya. Po zyskaniu podtytułu "Phoenix", produkcja ta zostanie ulepszona o odnowione, mechanizmy rozgrywki i świeżą strukturę ekonomii.

Nowe, niezbadane terytoria Shaiya Phoenix dadzą graczom możliwość rozpoczęcia zabawy od nowa i pozwolą na cieszenie się grą w takim tempie, w jakim użytkownicy mają ochotę ją poznać. Zarówno nowi jak i starzy gracze będą mogli po sobie pozostawić własny ślad, w nowym, pełnym świecie Shayi, który aż pęka od nieskończonych możliwości.

Przeżyj na nowo Dni Chwały: doświadcz świata Shayia na nowo, wraz ze swoimi przyjaciółmi.

Nowa mechanika rozgrywki: ekscytujący gameplay oraz nieamowity PvP!

Graj we własnym tempie: Walcz powoli i rowzijaj się we własnym tempie, lub wsiąknij w wir bitew by szybko zyskać prawdziwą moc.

Jako bonus, pierwszych 25.000 graczy którzy wejdą do gry, dostaną specjalne, ekskluzywne paczki, w których znajdują się darmowe wierzchowce i potężne przedmioty, które pozwolą na łatwiejszy start.

szaja

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik