Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
31.05.2012 - 22:41
Allods Online: Games Of Gods!

gPotato, wydawca gry Allods Online, uruchomiło wczoraj do niej obszerną aktualizację o nazwie Games Of Gods. Przynosi ona wiele nowości do tej już wspaniałej gry. Od teraz będziesz mógł m.in. korzystać z nowego systemu mentorów oraz odświerzonego systemu PvP!

Mentor System: Gracze o tych samych klasach będą mogli teraz połączyć się by razem levelować i zdobywać przedmioty dzięki nowemu systemowi mentorów. Polega on na tym, iż grać wyższego poziomu bierze pod opiekę słabszego gracza. W zamian za to silniejszy gracz otrzymuje darmowe przedmioty a ten słabcyz uczy się jak grać pod opieką swego mentora. Dołącz do kolegi któy już gra w Allods Online i trenuj razem z nim, by szybko mu dorównać, lub daj szansę systemowi który sam znajdzie Ci mentorów i zdobądź nowych przyjaciół już w grze!

PvP: Podcas gdy system mentorów zaprzyjaźnia graczy, no tryby PvP Skirmich i rajd o nazwie "Kingdom of Elements" rozdzieli ich w różne ciekawe spasobe. Mapa "Deserted Farm" przedstawia mniejsze, szybe i bardziej strategiczne podejście do bitew 6v6. Drużyna która w danej chwili zwycięża musi utrzymać środek farmy, jednoczesnie odpychając preciwników, chcących przejąć kontrolę nad działami na krańcu mapy. Gracze którzy udadzą się na bossa w Kingdom of Elements, będą musieli bronić swojego lootu przed innymi graczami w otwarym trybie PvP!

Inne usprawnienia: Twórcy Allods Online usprawniają grę z każdym patchem, wiięc gracze będą na pewno zadowoleni gdy usłyszą, że wraz z nadejściem Games Of Gods, permanentnie zniknie "Tep's Curse". Śmierć nie powoduje teraz przeklinania przedmiotów, a Holy Charms potrzebne do usunięcia klątwy zostały usuniąte. Na czele wszystkiego jednak stoi ulepszony questing. Został on "wygładzony" poprzez dodanie specjalnych odnośników na mapie, nowego quest loga itp., wszystko po to, by grało się przyjemniej.

Nie wiem jak was, ale mnie to skusiło do powrotu do produkcji, w którą grałem jakiś czas temu, i już wtedy wydawała mi się ona świetna. Ważniejsze jednak jest to co wy o tym sądzicie. Piszcie w komentarzach!

allods

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 05.10.2013 - 19:06
Wow! Talk about a posting <a href="http://usjhkksjesh.com">knnickog</a> my socks off!
Guest written : 05.10.2013 - 10:48
You know what, I'm very much inlnecid to agree. http://olgogjo.com [url=http://lfbwsytmtdh.com]lfbwsytmtdh[/url] [link=http://froxlzzf.com]froxlzzf[/link]
Guest written : 03.10.2013 - 10:56
<a href="http://ukvizbpg.com">Inlieltgence</a> and simplicity - easy to understand how you think.
Guest written : 02.10.2013 - 10:01
Your answer shows real ineteligencl.

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik