Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
16.05.2012 - 23:24
Runes Of Magic prezentuje nowe klasy!

Pozostało jedynia kilka tygodni do premiery wielkiego dodatku do gry Runes of Magic, zwanego Fires of Shadowforge! Frogster, który jest firmą odpowiedzialną za RoM, daje nam również do dyspozycji detale na temat dwóch nowych klas: Chamiona i Warlocka.

Champion, podobnie jak i Warlock, będzie klasą dostępną tylko dla Krasnoludów. Jedna z unikatowych zdolności tej postaci, jest to moc przeobrażania się w Runicznego Robota. Ta forma pozwala dewastować przeciwników przy pomocy magii i zwykłych ataków, które są bardzo pomocne w walce wręcz. Champion będzie zatem bardzo efektywny w zadawaniu potężnych obrażeń.

rom-warlock
Champion

Styk walki Warlocka mocno kontrastuje ze stylem walki Championa. Ten pierwszy specjalizuje się w walce na długi dystans i w osłabianiu siły przeciwników. Poprzez wyczerpujące eksperymenty z czarną magią Krasnoludów z Shadowforge, klasa ta uzysykała techniki, dzięki którym mogą kumulować swoja magiczną energię, by stać się potężnymi czarodziejami. Z tymi mistycznymi mocami, Warlockowie są zdolni zarówno do rozrywania przeciwników na strzępy ja i do pomagania przyjaciołom w potrzebie. W walce zatem, Warlock może być albo postacią wspomagającą (supportem) albo może zadawać potężne obrażenia swoim wrogom.

Warlock
rom-champion

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik