Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
11.05.2012 - 21:53
Aion - aktualizacja 3.0

Grupa deweloperska odpowiedzialna za Aiona pracuje właśnie nad największą aktualizacją do Aion free-to-play jaka do tej pory się ukazała. Doda ona mnóstwo nowych funkcji m.in.: dwa nowe obszary i system wierzchowców, który pozwoli graczom przemierzać świat Atrei jeszcze szybciej i wygodniej!

Nowe obszary dla graczy od 55 poziomu!

Aktualzacja powiększa świat Aiona o dwie nowe lokacje, nazwane: Sarpan i Tiamaranta. Są one dostępny dla graczy od poziomu 55 wzwyż. Po wprowadzeniu tych regionów i zawartych w nich wyzwań, maksymalny poziom zwiększy się do 60.

Sarpan jest aktywowany poprzez indywidualny quest zawarty w kampanii. Zawiera ona zarówna neutralne terytoria jak i wolne obszary PvP.

sarpan

Do Tiamarantu można się dostać poprzez miasto Kamar. Jest stworzone dla entuzjastów PvP pomiędzy poziomem 56 a 60 i oferuję twierdze, które mogą być zdobyte przez obie frakcje.

tiamaranta

Poruszaj się szybciej dzięki wierzchowcom!

Nadchodzący update sprawi, że podróżowanie będzie prostsze: zdobyte wierzchowce przyspieszą graczy zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Herosi mają również "wbudowane" krótkie przyspieszenie dzięki nowej opcji sprintu.

mounty

System domostw!

Przygotuj się na jedne z najpiękniej wyglądaje domy dla graczy które zaatakują rynek gier MMO w momencie gdy Aion zostanie zaopatrzony w nową aktualizację. Gracze będę mogli przechowywać wyposażenie w szafach, siadać i wchodzić w interakcję z meblami, zdobywać przedmioty z uprawianych roślin a nawat teleportować się między rezydencjami by szybciej odwiedzić przyjaciół.


Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik