Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
03.05.2012 - 20:18
The Elder Scrolls MMO - garść informacji!

Bethesda Softworks, twórcy znanej serii gier RPG o nazwie The Elder Scrolls potwierdzili pogłoski jakoby powstawała gra MMO osadzona w świecie TES i dali nam parę ciekawych informacji odnośnie swojego dzieła.

Mimo tego, że stojący na czele Bethesdy Todd Howard już jakiś czas temu stwierdził brak zainteresowania w tworzeniu gier typu MMO, wychodzi na to, że projekt MMO-TES jest w fazie produkcji już od paru lat.

Osobą odpowiedzialną za grę jest Matt Firor, znany graczom głównie z powodu przyłożenia ręki do stworzenia Dark Age of Camelot. Podobnie z resztą jak w DAoC, TES MMO będzie zawierał tryb PvP w którym będą ścierały się trzy różne frakcje. Gra będzie również posiadała system public dungeon'ów i solo qestów.

Dodatkowo świat ma obejmować cały kontynent Tamriel. Dla porównania, wszystkie dotychczasowe produkcje z serii TES rozgrywały się w pojedynczych prowincjach tego kontynentu (no może z wyjątkiem części pierwszej, jej świat jednak nie był szczególnie wielki i ale za to bardzo losowy).

Akcja gry toczyć się ma całe wieki przed wydarzeniami z TES V: Skyrim, a fabuła obracać się będzie wokół nękającego świat, daedrycznego księcia Molag Bal'a.

Deweloperem gry jest Zenimax Online Studios. MMO TES ma powstać na platformy PC & Mac.

Główne zachodnie strony zajmujące się grami utrzymują, iż już jutro ma pojawić się pierwszy oficjalny trailer!

Osobiście jestem nastawiony do tych newsów dosyć sceptycznie, są to bowiem już nie pierwsze nowinki jakie słyszymy na temat tego projektu i do tej pory zbyt wiele z nich nie wynikło. Trzymam jednak kciuki, bo świat TES posiada ogromny potencjał i stworzone w nim MMO może okazać się pierwszym prawdziwym MMORPG nowej generacji.

Pozostaje mieć tylko nadzieję, iż ów trailer jutro się pojawi i ostateczne wątpliwości odnośnie tej produkcji zostaną rozwiane.

Co wy o tym sądzicie? Czy według was MMO TES pojawi się w końcu na rynku i otworzy nowy rozdział w historii gier online? Piszcie w komentarzach!

dragonborn
Smocze Dziecię nie może się już doczekać :)

Dodał: jezyor

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 04.05.2012 - 11:19
Nie zdziwiłbym się gdyby The Elder Scrolls MMO stała się tak popularna jak Skyrim.
Osobiście trzymam kciuki za wydanie tej gry. Mam tylko nadzieję że nie będzie opłat abonamentowych bo to zazwyczaj źle kończy się dla gry.

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik