Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
20.09.2011 - 21:07
World of Darkness - zostań Wampirem!

Firmy CCP Games oraz EVE Online zdradziły nam informacje o ich nowym produkcie, grze MMORPG World Of Darkness, którą premierę zapowiada się na 2012 rok.

 

Informacje o grze:

Gra będzie dosyć różniła się do stałego schematu MMORPG. Zamiast przebierać między starożytnymi Wojownikami czy Łucznikami, będziemy mogli zdecydować się na Wampira bądź Człowieka, a sama akcja będzie działa się we współczesności, bądź niedalekiej przeszłości. Co ciekawe, nie będziemy zmuszeni do wybrania frakcji na samym początku gry, a wraz z rozwojem fabuły w niej zawartej. Ponadto gra przeznaczona będzie dla osób pełnoletnich: czeka nas w niej dużo seksu, krwi oraz przemocy. Innowacją będą również punkty "honoru". Za czyny sprawiedliwe, moralne punkty te będą rosnąć, za czyny nieetyczne, niemoralne, punkty będą spadać. Jeżeli stracimy za dużo punktów, zostaniemy zaatakowani przez NPC oraz innych graczy, za zdobywanie punktów, staniemy się obrońcami miasta.

 

Więcej informacji na razie nie otrzymaliśmy, a zostaną one udostępnione w dalszych etapach rozwojowych World Of Darkness.

 

News na podstawie mmosite.com

Obrazek: World Of Darkness

Dodał: admin

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik