Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
21.04.2012 - 11:49
Wildstar nowe Minibossy

Każdy fan gier RPG, wie że posiadanie nawet najpotężniejszej postaci nie daje frajdy, jeżeli nie mamy przeciw komu swojej mocy użyć.

Dla tego tak ważni w każdym MMO są przeciwnicy. Ostatnimi czasy na stronie Wild Star zaprezentowano 3 nowe Minibossy, czyli specjalnych przeciwników rozmieszczonych w świecie, silniejszych od zwykłych oponentów ale nie dorównujących siłą tym właściwym bossom.

Pokazano nam Xenobite Queen, jaka sama nazwa wskazuje królową Xenobite, która przypomina mi połączenie pająka z jedną z raz Warhammer 40k zgadnijcie którą ;) Kolejnym jest Frost Giant, który moim zdaniem jest odrobinę przerysowany ze swoimi długimi blond lokami.

Ostatnim z prezentowanych jest Ultra Bot, którego wygląd nikogo nie zaskoczy, natomiast mogą zaskoczyć wystrzeliwane przez niego samonaprowadzające rakiety. Cytując klasyka silniejsi przeciwnicy, lepsza zabawa.

Dodał: admin

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik