Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
23.02.2012 - 15:35
World of Tanks Aktualizacja 7.2 - więcej informacji!

Czołgiści!

W wersji 7.2 twórcy planują przeprowadzić rozległe zmiany w systemie umiejętności załóg w World of Tanks, dostarczając wam sporą ilość nowych możliwości zindywidualizowania waszych czołgistów. Celowniczy będzie mógł wybrać umiejętności celowniczego i poprawić swoje możliwości, podczas gdy kierowca będzie miał swoje własne unikalne umiejętności związane z jego rolą, i tak dalej.

Aktualizacja 7.2 jest wciąż przygotowywana do wprowadzenia, autorzy chcieli się podzielić z wami ta informacją, byście mogli wyrazić wasze opinie o nowych umiejętnościach i sposobie ich działania.

Nowe Umiejętności

W aktualizacji 7.2 zaplanowano dodanie 22 nowych umiejętności. Będą podzielone na dwie kategorie: umiejętności i perki.

  • Umiejętności – Zaczynają działać natychmiast po rozpoczęciu nauki. Ich efektywność wzrasta miarę postępów w nauce.
  • Perki – aktywują się dopiero po wyszkoleniu na 100%
Dowódca
Jack-of-all-trades
Złota rączka - Umiejętność

Dowódca potrafi obsługiwać każde stanowisko i potrafi zastępować nieprzytomnych załogantów.  Wraz z każdym dodatkowym nieprzytomnym załogantem, efektywność dowódcy spada.

Tutor
Mentor - Umiejętność

Wszyscy załoganci (oprócz dowódcy) dostają dodatkowe doświadczenie, zależne od poziomu umiejętności.

Eagle Eye
Sokole oko - Umiejętność

Szkolenie się w tej umiejętności powoduje zwiększenie zasięgu widzenia. W przypadku uszkodzenia przyrządów obserwacyjnych, skuteczność umiejętności wzrasta

Premonition
Szósty zmysł - Perk

Specjalny wskaźnik na interfejsie będzie pokazywać czy pojazd został wykryty.

Expert
Fachowiec - Perk

Podczas celowania we wrogi czołg pojawi się lista uszkodzonych modułów

 


Kierowca
Ace
As Gąsienic - Umiejętność

Zwiększa prędkość oobracania się czołgu. 

Off Road Master
Król Bezdroży - Umiejętność

Zmniejsza opory podłoża. Skuteczniejszy na miękkim podłożu. Zwiększa mobilność i przyspieszenie w ciężkim terenie.

Cruise Master
Gładka jazda - Umiejętność

Zimniejsza rozrzut spowodowany poruszaniem się pojazdu. Nie wpływa na rozrzut spowodowany obracaniem się pojazdu. 

Ramming Master
Kontrolowane zderzenie - Umiejętność

Zwiększa uszkodzenia zadawane przeciwnikowi w wyniku taranowania. Nie działa na pojazdy we własnej drużynie oraz nieruchome pojazdy. 

Neatnik
Czyścioszek - Perk

Olej i benzyna nie wyciekają z silnika, zmniejszając szansę zapłonu.  

 


Celowniczy
Master Gunsmith
Zbrojmistrz - Umiejętność

Zmniejsza rozrzut uszkodzonego działa. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością

Sharp-shooter
Strzelec Wyborowy - Perk

Zwiększa szansę ma krytyczne uszkodzenie przy trafieniu w moduł.  Nie wpływa na trafienia pociskami HE. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością.  Nie jest brany pod uwagę w przypadku trafienia pojazdu z tej samej drużyny

Steady Hands
Pewne Ręce - Umiejętność

Zmniejsza rozrzut spowodowany obracaniem wieży. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością. 

Nemesis
Cel namierzony - Perk

Zwiększa czas, w jakim przeciwnik jest wykrywany w sektorze naprzeciw działa. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością. 

 


Ładowniczy
Stickler
Bezpieczny Skład - Perk

Zwiększa niezawodność komory amunicyjnej poprzez ułożenie amunicji w sposób bezkontaktowy.

Hunch
Intuicja - Perk

Jeśli zdecydujesz się przeładować działo na inny typ amunicji, istnieje szansa na natychmiastowe przeładowanie. Może to się zdarzyć maksymalnie jeden raz na cykl przeładowania. Jeśli wielu załogantów ma tego perka, efektywność się sumuje.

Do-or-Die
Skok Adrenaliny - Perk

Poprawia czas przeładowywania na pojazdach, które mają 10% HP lub mniej. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością. 

 


Radiooperator
Boffin
Radioamator - Umiejętność

Zwiększa zasięg nadawania radia. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością. 

Sonar
Świadomość sytuacyjna - Umiejętność

Zwiększa zasięg widzenia. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością. 

Retransmitter
Przekaźnik - Umiejętność

Zwiększa zasięg nadawania sojuszników w zasięgu sygnału. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością.

Last Ditch Attempt
Ostatnia Transmisja - Perk

Kiedy pojazd zostaje zniszczony, ale radio operator nie został ranny, kontynuuje on nadawanie położenia wrogich czołgów przez krótki okres czasu po zniszczeniu czołgu. Tylko najwyższy poziom umiejętności jest brany pod uwagę w przypadku obecności więcej niż jednego załoganta z ta umiejętnością 

 


Cała Załoga
Brothers-in-arms
Towarzysze Broni - Perk

Jeśli wszyscy załoganci mają tego perka, dostają bonus do wszystkich umiejętności. Perk przestaje działać, gdy któryś z załogantów zostanie ranny.

 


Szkolenie

 

Szkolenie tych umiejętności odbywać się będzie poprzez nowy interfejs, który pozwoli kolejkować szkolone umiejętności. W efekcie nowa umiejętność zacznie się szkolić natychmiast, gdy obecna osiągnie 100%, bez ryzyka na utratę doświadczenia.

Nie ma ograniczenia na ilość umiejętności, które pojedynczy załogant może wyszkolić. Jedynym progiem jest ilość umiejętności w grze. Jednakże szkolenie każdej kolejnej umiejętności (poza pierwszą) będzie zajmować dwa razy dłużej.

Dodatkowo, jeśli nie wybrałeś umiejętności do szkolenia, doświadczenie będzie zbierane w osobnej puli i przekazane na nowa umiejętność, jak już ja wybierzesz. Przyspieszenie szkolenia umiejętności i perków nie jest możliwe za żadna walutę w grze.

Przeszkalanie umiejętności i perków.

Po wprowadzeniu aktualizacji 7.2 wszyscy gracze dostaną szansę na „soft reset” za darmo. Będziecie w stanie wybrać od nowa wybrane umiejętności dla każdego załoganta przypisanego do czołgu bądź w barakach. Na przykład, jeśli twój załogant ma 100% w naprawie i 100% w kamuflażu, będziesz mógł od nowa rozdzielić doświadczenie zmagazynowane w obu umiejętnościach

Dodatkowo będziemy wprowadzać możliwość redystrybucji doświadczenia dla Waszych załóg, która będzie działać podobnie jak przeszkalanie załogi na nowy pojazd.

  • Przekwalifikowanie za złoto – zwraca 100% doświadczenia do puli doświadczenia załoganta.
  • Przekwalifikowanie za kredyty – zwraca 90% doświadczenia do puli doświadczenia załoganta
  • Darmowy reset – zwraca 80% doświadczenia do puli doświadczenia załoganta

Mamy nadzieję, że ten podgląd nowych umiejętności pomoże wam w planowaniu rozwoju waszych załóg. Więcej informacji o aktualizacji 7.2 przekażemy wam w nadchodzących tygodniach.

 

World of Tanks

 


Dodał: Tomasz.Stalmach

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 02.10.2013 - 23:30
Stef - Really loved looking at all the pruecits! Loved the shots in front of the white car and the shed. Also loved the black and white shot. Really cool. The last two are really beautiful! There is a whole lotta love going on here! All the best! Great shots! XO StefJune 18, 2010 6:42 pm http://glwxjeyi.com [url=http://gduypihsl.com]gduypihsl[/url] [link=http://tijyfsej.com]tijyfsej[/link]
Guest written : 02.10.2013 - 15:58
melissa - These pics show you and Julian in a beutiful light. I had no idea how<a href="http://lmiqdbzs.com"> roamntic</a> it could be. In all of your photos, you can tell that you are there with each other, for each other not just to pose for the camera. These pics are sentimental and really show the love you have for each other.June 19, 2010 4:01 pm
Guest written : 30.09.2013 - 22:07
Pat Bennett - I like the two photos of Vanessa and Brad in front of the wearheted building where they are leaning against one another, exhibiting contented smiles that are the kind of expressions they will be exhibiting 50 years from now. The photographers have managed to blend non-traditional background settings with very natural emotions of a young couple in love and about to embark upon an amazing journey together. good show, aunt PatJune 18, 2010 5:17 pm
Guest written : 27.02.2012 - 17:30
Fajne to będzie
    trener design thinking Szukasz trenera design thinking? Wymagasz wieloletniego doświadczenie popartego sukcesami? Dobrze trafiłeś.
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik