Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
16.02.2012 - 11:16
ELIGIUM - otwarte testy beta!

Ruszają otwarte testy beta ELIGIUM. Wszyscy zainteresowani gracze, także Ci którzy nie mieli jeszcze okazji sprawdzić najnowszego darmowego tytułu firmy Frogster w czasie trwania zamkniętych testów, przez najbliższe kilka tygodni mogą zabawić w świecie Galgaronu.

Lokalizacja to poważna rzecz!

ELIGIUM – Wybraniec w czasie trwania otwartych testów oraz w dniu premiery będzie dostępny jedynie w języku angielskim. W późniejszym czasie gra zostanie wydana również w języku niemieckim, polskim oraz francuskim. Na przetłumaczenie czeka tekst o długości odpowiadającej co najmniej 4 pełnym trylogiom „Władcy Pierścieni”.

Gotowi? Do boju!

Zgodnie z obietnicą, po zakończeniu testów beta, żadna ze stworzonych postaci nie zostanie skasowana. Należy również pamiętać o szeregu eventów i konkursów planowanych i prowadzonych w czasie trwania testów beta przez community managerów firmy Frogster. Aby zapisać się do udziału w testach oraz aby dowiedzieć się więcej o ELIGIUM, należy odwiedzić oficjalną stronę gry www.eligium.com.

Dodał: Tomasz.Stalmach

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik