Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
15.02.2012 - 00:47
Darmowa wersja AION: Co się zmieniło w tym popularnym MMO?

Już od 2009 roku gracze przemierzają przestworza świata fantasy o nazwie Atreia w sieciowej grze fabularnej AION. Co zmieniło się w tym czasie? Wraz z licznymi aktualizacjami spełniano życzenia społeczności i stopniowo rozbudowywano grę. Zmianami objętych zostało wiele elementów i funkcji, dodano nowe instancje, lepszy system nagród i sprawniejszy system podnoszenia poziomu postaci przez wykonywanie zadań. Wprowadzono nowatorski system mentorów, dzięki któremu doświadczeni gracze pomagają początkującym, a obie strony czerpią z tego korzyści.

Producent gry pracuje w tej chwili w nad wersją 3.0, która zostanie wydana w Europie w 2012 i będzie wprost naładowana nową zawartością. „Obok naszego głównego zadania, czyli przeniesienia gry AION na model Free to Play, cieszymy się już na wszystkie nowe elementy, które wkrótce zostaną wprowadzone” mówi Volker Boenigk, Executive Project Director w Gameforge i dodaje: „AION pozostawał od początku w ciągłym rozwoju i tak też będzie w przyszłości. Nowa zawartość, jak na przykład system mieszkalny w wersji 3.0 oraz dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe, sprawi, że AION pozostanie w gronie najlepiej ocenianych i najbardziej lubianych gier MMO. Poprzez liczne aktualizacje chcemy upewnić się, że w nadchodzących latach gracze natrafią na wiele nowych wyzwań i będą mieli wiele radości z gry w AION.”


Dodał: Tomasz.Stalmach

« Poprzedni Następny »

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 01.10.2013 - 00:18
I really coldnu't ask for more from this article.

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik