Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przegl±darkowe Strzelanki Sport Strategie
20.01.2012 - 09:02
Goal United Nowy Sezon i Nowo¶c

Rozpoczyna się decyduj±ca faza rozgrywek w 6 sezonie. Puchary mistrzowskie i trofeum za puchar ligi czekaj± na odbiorcę. Poniżej podajemy najważniejsze daty, które powinni¶cie znać, aby odpowiednio wystartować do sezonu 7:

•    Sobota, 21 stycznia: ostatni mecz ligowy 6 sezonu
•    Poniedziałek, 23 stycznia: finał pucharu ligi
•    Wtorek, 24 stycznia: pierwszy mecz barażowy /Sparing Zjednoczony (dla klubów niebior±cych udziału w barażach)
•    ¦roda, 25 stycznia: drugi mecz barażowy
•    Czwartek, 26 stycznia: pocz±tek aktualizacji między sezonowej
•    Sobota, 28 stycznia: pierwszy mecz ligowy sezonu 7
•    Poniedziałek, 30 stycznia: pierwsza runda pucharu ligi

Wraz z rozpoczęciem sezonu 7 zostanie zmieniona struktura niższych lig (pocz±wszy od ligi 7 w dół). Będzie 2048 lig zamiast dotychczasowych 1024 na każdym poziomie ligowym. Każdy poziom będzie miał 24576 klubów. Niemal wszyscy menadżerowie tych lig będ± grali na wyższym poziomie ligowym z tego powodu. Z tego samego powodu, zmieni się system barażów o awans i utrzymanie. Zobaczcie na swoje tabele ligowe po zakończeniu aktualizacji między sezonowej, aby przekonać się o zmianach.
Z tego powodu, jak również z powodu dołożenia nowych serwerów, producent gry proponuje atrakcyjniejsze terminy meczów dla wielu krajów. Niektórzy z Was zobacz± więc zmienione czasy rozgrywania meczów.

Kolejne zmiany dotyczyć będ± stron kontaktowych klubów. Zakładki „Przegl±d”, „Statystyki” i „Siedziba klubu” otrzymaj± nowy wygl±d. Dojdzie nowa zakładka „Logo i koszulki”. Usunięta zostanie zakładka „Mój klub”. Będzie możliwo¶ć kolekcjonowania flag innych krajów przez rozgrywanie sparingów i sparingów treningowych. Za 30 uzbieranych flag otrzymacie osi±gnięcie, którego zdobycie nagrodzone jest kuponem na dodatkowe miejsce w składzie.

Ale to nie wszystko. Jaki¶ czas temu zapowiedziano 3 niespodzianki. Dwie z nich - Benfica Academy i mecze przeciwko FC Barcelona zostały już wprowadzone. Trzecia zostanie już niedługo. Mały przeciek: w tym sezonie wiele goli zostanie tam zdobytych.

Aby nowe rzeczy się pojawiły, konieczne będzie wył±czenie serwerów. Nast±pi to w godzinach od 7:00 do 12:00 (UTC) 26 stycznia. Podobnie jak w ostatnim sezonie, nie będzie treningów w czasie aktualizacji między sezonowej. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, trening zostanie opuszczony tylko w dniu 26 stycznia.


http://www.goalunited.org/pl/


P.S. Trener reprezentacji Polski podobno też gra. NieĽle mu się wiedzie, wyprzedził już opuszczone konta, 6 latków i emerytów z Lubartowa


Tomasz Stalmach
Tomasz.Stalmach@poczta.fm

Dodał: Tomasz.Stalmach

« Poprzedni Następny »

Post comment

Tre¶ć:
PotwierdĽ: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Guest written : 02.10.2013 - 23:47
Są newsy, to piesmzy, nie ma, to nie piesmzy - taką mamy prostą zasadę i trzymamy się jej w związku z każdym właściwie serialem (wyjątki stanowią seriale kompletnie nieznane, choć i o nie staramy się dbać). http://oivdaeob.com [url=http://vfmjwav.com]vfmjwav[/url] [link=http://nuykwp.com]nuykwp[/link]
Guest written : 02.10.2013 - 16:26
dclke toplam puanı o sezon o fclkenin UEFA'ya katılan takım sayısına bf6lfcndfcğfcnde e7ıkan <a href="http://gfgvgkduoaz.com">ramaka</a> gf6re sıralama yapılır. c7eklerin puanı bizden daha az ancak avarajları daha yfcksek. Saygılarımla.
Guest written : 02.10.2013 - 09:46
Kurde? updejtf3w na tym blogu co nie miara Cicho bo się wyda A na serio byłem zajęty budową domu. Ponieważ się powloi zbliża do końca, więc będzie ich coraz więcej http://oktiswdesr.com [url=http://rpnmreb.com]rpnmreb[/url] [link=http://cpkpvb.com]cpkpvb[/link]
Guest written : 30.09.2013 - 23:43
Czy można sie jeszcze spoeizdwać aktualizacji? bo wychodzi na to że Pan PP tylko się jej podjął Dlaczego nazwy niektf3rych spf3łek są wyświetlane w krf3tkiej formie, inne długiej pełnej a jeszcze inne z dopiskiem spf3łka akcyjna?
Guest written : 27.09.2012 - 06:44
co to za obraza
Właldymara Fornalika? Byłego trenera Ruch Chorzów ????? życze sobie przeprosin zwi±zanych z t± osob±.
Pozdr

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi ZapowiedĽ TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiaj± do graczy z całego ¶wiata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie tre¶ci zabronione bez zgody wła¶ciciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik