Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
Dark Orbit

Informacje o grze

Data wydania:
Wydawca: Bigpoint
Kategoria: Przeglądarkowe
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: No

Zagraj teraz!
Ocena:
8/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Darmowa gra przeglądarkowa której akcja rozgrywa się w kosmosie.

Na ziemi nie było już miejsca do życia więc naukowcy szukali nowego świata dla ludzi, nie trzeba było szukać daleko wystarczyło spojrzeć w niebo. Ludzie wyruszyli w kosmos ale wszyscy byli pod rządami gigantycznych firm które zajmowały się wydobywaniem surowców i handlem. W końcu firmy wydobywające surowce rozpoczęły wojnę między sobą aby pozyskać surowce, ty jako młody pilot, wysłannik jednej z firm musisz wydobywać surowce i walczyć z napotkanymi konkurentami. Tak przedstawia się fabuła gry Dark Orbit, jest ona oryginalna i ciekawa, pozwala graczowi wczuć się w klimat gry.

Naszym statkiem kosmicznym możemy sterować poprzez klikanie na mini mapę lub ręcznie pokazując mu gdzie ma lecieć. Każdą misje zaczynamy od naszego statku matki, jest on dla nas oazą bezpieczeństwa ponieważ nikt nie może nas w nim atakować i możemy w spokoju zająć się handlem surowcami które właśnie wydobyliśmy, odkupi je od nas nasza firma w zamian za „kredyty”. Nasz statek może się zniszczyć więc ważnym elementem gry jest pasek Hit Points który pokazuje nam ile zostało wytrzymałości naszego statku .

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik