Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
Good Game Empire

Informacje o grze

Data wydania:
Wydawca:
Kategoria: Przeglądarkowe, Strategie, Po polsku
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: Yes

Zagraj teraz!
Ocena:
8/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Wraz z rozwojem technologii telefonów komórkowych, a przede wszystkim pojawieniem się smartphone'ów z dostępem do szybkiego internetu oraz ich znacznej przewagi nad innymi komórkami w kwestii elementów takich, jak na przykład siła procesora czy możliwości akceleratora graficznego, wielu twórców gier MMO postanowiło podjąć próbę zaistnienia na rynku aplikacji dla tego rodzaju sprzętu.

Twórcy produkcji Good Game Empire: Four Kingdoms nie są wyjątkiem, choć jednymi z pierwszych, którzy przygotowali grę strategiczną, a nie MMORPG.

Good Game Empire: Four Kingdoms nie różni się zbyt wiele od swojej wersji przygotowanej na przeglądarki internetowe komputerów osobistych – tutaj również musimy zadbać o rozwój naszego zamczyska, zbieranie surowców, a przede wszystkim rekrutowanie wojska i tworzenie maszyn oblężniczych do walki z innymi graczami.Produkcja posiada bardzo przyjemną dla oka grafikę w wysokiej rozdzielczości, a ponadto, w grze często odbywają się różnorakie eventy urozmaicające rozgrywkę. Warto też wspomnieć, iż Good Game Empire: Four Kingdoms jest całkowicie za darmo.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik