Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
NosTale

Informacje o grze

Data wydania:
Wydawca: GameForge
Kategoria: Po polsku, MMORPG
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: Yes

Zagraj teraz!
Ocena:
8/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Studio Gameforge jest szeroko znane wielu fanom gier MMORPG, głównie z powodu, iż zajmuje się ono „masowym” tworzeniem różnego rodzaju darmowych produkcji tego typu.
Nie jest inaczej z Nostale – MMORPGiem osadzonym w baśniowej krainie wykonanej w mangowym stylu, bardzo charakterystycznym chociażby dla azjatyckich produkcji.

Świat produkcji jest dosyć rozległy i przepełniony naprawdę ogromną liczbą questami, które jednak niestety ograniczają się w znacznej większości jedynie do: dojdź, zabij, przynieś, pozamiataj.
Graficzna warstwa Nostale może być dla jednych odpychająca, ale dla fanów tego rodzaju sieciówek będzie jak znalazł, zwłaszcza, że wykorzystuje ona również perspektywę trójwymiarową. Tworząc naszą postać nie spodziewajmy się żadnych cudów.
Ba, do wyboru mamy jedynie Wojownika, Łucznika oraz Maga bez możliwości ich rozwoju w drogach, ani nic w tym stylu.
Ogólnie całość przypomina jeden z tysięcy schematycznych MMORPGów, w którym oprócz masakrowania hord Bogu ducha winnych stworków możemy bić się z innymi graczami na specjalnie przeznaczonych do tego arenach PvP.

Warto wspomnieć, że istnieje w tej produkcji system wytwarzania przedmiotów oraz petów, ale są one dość ubogie zarówno w funkcje, jak również nieprzydatne.
Sprawa przybiera zupełnie inny obrót, kiedy decydujemy się wydać na zabawę prawdziwe pieniądze – Item Shop daje niesamowitego „kopa”, który pozwala nam pozostawić innych graczy daleko w tyle, między innymi dzięki potężnym petom oraz zwojom, miksturom i temu podobnym dodatkom.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

    firmy odszkodowawcze rzecznik finansowy domaga się uregulowania działalności odszkodowawczej by na rynku nie dochodziło do patologii to samo zdanie mają założyciele Kancelarii Mediator
Ostatnie
Wpisy na forum

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik