Witaj na stronie MMOcentrum.com - Baza wiedzy na temat gier MMO: mmorpg, shooterów, mmorts oraz gry na przegladarkę!
MMORPG Po polsku Przeglądarkowe Strzelanki Sport Strategie
Maestia

Informacje o grze

Data wydania:
Wydawca:
Kategoria: MMORPG
Język: Polski
Rodzaj:
PvP: No

Zagraj teraz!
Ocena:
9/10
Opis   Recenzje  

Opis gry

Maestia to gra MMORPG, która z pozoru prezentuje bardzo niewiele – tak, jak w większości tego typu produkcji mamy tutaj klasyczne PvE polegające na wykonywaniu różnorakich zadań oraz mordowaniu niezliczonych ilości potworów w celu zdobycia kolejnych poziomów doświadczenia oraz endgame w postaci PvP, w którym postawiono na pola bitew w postaci instancji, co możemy znaleźć w niemal każdej innej, podobnej grze. P
odczas tworzenia postaci w oczy rzuca się przede wszystkim uboga ilość klas, nawet w konfrontacji z innymi darmowymi produkcjami, a mamy mianowicie do wyboru: Wojownika, Łotrzyka, Maga oraz Kapłana.

Kiedy już zdecydujemy się na profesję swojego awatara, musimy opowiedzieć się po stronie jednej z frakcji: Superion Guardians lub Temple Knights. Obie strony różnią się między innymi stylistyką zdobywanego uzbrojenia oraz pancerzy, a także historią.
Warto również wspomnieć, że w zależności od wybranej frakcji, nasz bohater otrzymuje po jednej aktywnej oraz pasywnej umiejętności związanych ze stroną, po której się opowiedzieliśmy.

Kiedy zajmiemy się już wszystkim w tej kwestii, zobaczymy bardzo barwny świat w dobrej oprawie graficznej, włączając w to modele postaci i przedmiotów.

Niestety, muzyka stanowi bardzo słaby punkt tej produkcji – jest ona powtarzalna oraz szybko powoduje u gracza rozdrażnienie. Warte uwagi rozwiązanie to sposób przyjmowania zadań od postaci niezależnych, zamiast ściany tekstu nasz bohater prowadzi „normalny” dialog, w którym możemy wybierać wypowiedzi.

Recenzje

Dodaj recenzję:

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać recenzje.

Filmy

No movies.

Wymagania sprzętowe

Minimum

Optymalne

Post comment

Treść:
Potwierdź: (Przepisz tekst z obrazka)

Komentarze

Nobody has added commentary. You can be the first!

Artykuły

Zarabianie w internetowych kasynach Poradnik: jak szybko napsuć sobie trochę krwi Zapowiedź TERA: The Exiled Realm of Arborea RIFT PLANES OF TELARA Aion Gracz – żołnierz idealny MMO: płacić czy nie płacić? Koniec płatnych gier MMO? Gry sieciowe trafiają do graczy z całego świata
© 2011 by MMOCentrum - Wszelkie prawa zastrzeżone - Kopiowanie treści zabronione bez zgody właściciela
Projekt graficzny: AltWeb • Wykonanie CMS i szablonu: ladovnik